reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

ja czekam od piątku 🥺🥺🥺 dziś mam totalną załamke... cała noc nie przespana.. Ból brzucha taki, że okresowy to przy tym pikus. Tak mnie skręcało z bólu że już nie wiedziałam co mam ze sobą zrobić. Siedziałam od 23 do 3 nad ranem pod prysznicem i polewałam brzuch ciepłą wodą, bo tylko wtedy czułam względną ulgę
A nie masz zaparć, wzdęć? Bo mnie też momentami skręcało i niestety to od tego. Do tego mam straszne gazy 😣 ginekolog mówił, że w razie czego mogę sięgnąć po nospe gdyby mnie bardzo brzuch bolał.

My z mężem zaszczepieni 2 dawkami. Jeszcze nie wiem co będzie z 3 🙂
 
reklama
A nie masz zaparć, wzdęć? Bo mnie też momentami skręcało i niestety to od tego. Do tego mam straszne gazy 😣 ginekolog mówił, że w razie czego mogę sięgnąć po nospe gdyby mnie bardzo brzuch bolał.

My z mężem zaszczepieni 2 dawkami. Jeszcze nie wiem co będzie z 3 🙂
No to już wiem skąd te nieprzespane noce. 😞
 
Ja zaszczepiona dwoma dawkami, trzeciej nie przyjmę w ciąży No chyba że Bóg wie co się podzieje, ale szwagierka moja miała teraz termin na październik i nie była szczepiona i gin zalecał ale nie nalegał, potem jak powiedziała że się boi to mówił że wsumie ur jak będzie się rozkręcać kolejna fala ale na prenatalnych naciskali, jak zapytała czy z dzieckiem będzie ok bo się boi to jej mówili że to się okaże za kilka lat jak dzieci będą się rozwijać 😲 szok, ale ze naoglądali się tyłu ciężkich przypadków i zgonów w ciąży że zalecają wręcz nalegaja. Ona ur wcześniej w 35 tyg i szczepiła się teraz po połogu
 
A nie masz zaparć, wzdęć? Bo mnie też momentami skręcało i niestety to od tego. Do tego mam straszne gazy 😣 ginekolog mówił, że w razie czego mogę sięgnąć po nospe gdyby mnie bardzo brzuch bolał.

My z mężem zaszczepieni 2 dawkami. Jeszcze nie wiem co będzie z 3 🙂
brzuch mam faktycznie wzdęty starzenie, ale żadnych innych dolegliwości typu zaparcia, gazy czy biegunki nie mam 🥺 Ale to miałaś takie bóle bardziej w okolicy żołądka czy faktycznie takie które przypominają menstruacyjne?
 
brzuch mam faktycznie wzdęty starzenie, ale żadnych innych dolegliwości typu zaparcia, gazy czy biegunki nie mam 🥺 Ale to miałaś takie bóle bardziej w okolicy żołądka czy faktycznie takie które przypominają menstruacyjne?
Mnie też wydyma.
Od 3-4 rano nie śpię bo czuję straszny głód, no to idę po jakiegoś banana czy Danio. Po paru godzinach (około 8 rano ) gdy zjem śniadanie to mimo że te śniadania są lekkie i niewielkie to wydyma mnie i gniecie. Jakbym zjadła olbrzymią strasznie tłustą potrawę dla 4 facetów. Potem jem dopiero okolo 15-16 bo przez cały czas czuję te wzdęcia. Po obiedzie rusza burza gazowa 😟😳 ...
 
reklama
Do góry