reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
U mnie tsh wynosi średnio 3,3... wizyta u endo zaliczona. Dostałam Euthyrox 50 i 75. Mam brać na zmianę. Kolejna wizyta 9 grudnia z wynikami badań 🙂 natomiast od gina też Dostałam skierowanie na tsh, toxo, mocz itd idę we wtorek to zobaczę czy cokolwiek zbiło przez te kilka dni. Natomiast dzisiaj robiłam prywatnie badania i zapłaciłam tylko za betę i hiv. Anty HCV podobno teraz jest za darmo i nic nie płaciłam. Byłam w alabie.
 
Dziewczyny, czy tylko ja tak mam, że nie mam pojęcia o jakich badaniach mowa i liczę na poleganie na lekarzu? To moja druga ciąża, ale pierwsza zakończyła się na początku 8 tygodnia i kompletnie nie wiem o czym mówicie i skąd mam wiedzieć co powinnam zrobić. Mam nadzieje, ze poleganie na lekarzu mnie nie zawiedzie 😊
Mam to samo 🙄
 
Nie wiem, jak sama sobie radzisz. Mój maz od paru dni jest w domu, a ja mam czas oszczędzać się i perfidnie z tego korzystam. Co z tym lekiem na wymioty?
Wzięłam druga tabletkę, a czuje jakbym piła wczoraj cala noc 🤢 dobrze, że młody w miarę się sobą zajmuje, zabawki w ruch, moimi bransoletkami się bawi, kulki z misek przesypuje. Pamiętam, że te leki na początku gorzej działały, ale chociaż dzięki nim w szpitalu nie wylądowałam:( a jak się czujesz? Korzystaj i wypoczywaj, ja dziś męża na 9 dopiero do pracy wypuściłam, bo miałam randkę z toaletą
 
Mi się wydaje, że o tych badaniach prenatalnych każdy ginekolog poinforumuje, powinien. Wiem, że nawet na karcie ciąży miałam pieczątkę "poinformowano o badaniach pranatalnych" w poprzedniej ciąży:)
 
reklama
Do góry