reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2022

reklama
Dziewczyny mam pytanie odnośnie tarczycy : jakie macie TSH w ciąży ja mam 2,1 i zastanawiam się czy to jest ok czy raczej powinnam zaczac to obniżać ? słyszałam, że do 2,5 w ciąży jest ok a powyżej już trzeba by się zacząć martwić. Jakie macie z tym doświadczenie ?
Ja mam 1.83. Choruje już kilka lat na niedoczynność+ Hashimoto. Zażywam Letrox 150. Ale druga ciąża i THS super. Poza ciąża z wynikami nie jest idealnie. Przed zajściem miałam 3.5 i lekarz mówił że może być ciężko, a tu proszę.[emoji39]
 
Mój mały też z gilami [emoji849] ale mam na razie wygodę, bo mąż ogarnia dom.. chociaż muszę sama się ruszyć, bo widzę, że nie działa wg moich standardów [emoji6] szmatki w dłoń [emoji16]
Czyli mamy podobnie .. [emoji23][emoji23] Jak ja widzę jak on się do niektórych rzeczy zabiera to wolę już sama szmatę wziasc niż po nim poprawiać.[emoji39][emoji39] A do tego przy tej ciąży jest lawiną nerwów.[emoji17]
 
Dziewczyny jestem po wizycie. Według Om 6+4, z usg 6+5 także żadna różnica, wszystko dobrze ❤️ jest zarodek i serduszko. Wszystko wygląda dobrze. Następna wizyta za 3 tyg, 3 grudnia. Dostałam listę badań i skierowanie na prenatalne, na nfz 🙂 ja rocznik 87 ale już w lutym będzie 35 i dr mówi że mi wypisze 🙂
Super😍bardzo się cieszę, że wszystko dobrze i że biję już ❤
 
reklama
Do góry