reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny masakra! Wymiotowalam, tak się źle czuję ;( zbiera mnie na wymioty ale już nie wymiotuje. Nie mam siły siedzieć już nie wspominając o pracy ;( myślicie, że jakiś internista się nade mną zlituje i da chociaż 2 dni zwolnienia? Bo ja nie jestem w stanie funkcjonować ;( nie chce brać l4 od gine bo w kadrach będzie wiadomo o co chodzi
W czasach porad telefonicznych nie powinno być problemu.

W końcu umówiłam się na wizytę 3.12, teraz to dopiero zaczynam się stresować. Nawet nie chce myśleć co będzie w dniu wizyty.
 
Byłam dziś na badaniach krwi morfologia tsh toxo itp. Oczywiście nie jestem w widocznej ciąży czułam się nieźle więc stałam w kolejce przyszła dziewczyna brzuch już ogromny mówię proszę wchodzić pani bez kolejki a dewoty krzyk bo one siedzą od 6.45przed budynkiem i czekają! Dramat!
 
reklama
Cześć Dziewczyny! Nadrobiłam wszystkie posty po weekendzie, troche to trwało 😆

Ja mam 32 lata, pierwsza upragnioną ciąża, jestem z Lublina.

O ciąży, oprócz mojego ukochanego, wiedzą moje najlepsze przyjaciółki - nie dało się ukryć podczas cyklicznych złotów przy winie 😉 W weekend powiedzieliśmy też mojej mamie.

Mnie też już dopadł stres przed pierwszą wizytą, a to jeszcze dwa dni. Będzie początek siódmego tygodnia (6+1),mam nadzieję, że już coś będzie widać 😊 Jeszcze dzisiaj miałam jakiś straszny sen, że zaczynam łysieć i niepotrzebnie naczytałam się senników w internecie 🤦🏼‍♀️

Objawy bez zmian - piersi bardzo bolą w nocy i grzeje jak piec 😉

Libido, chyba w normie, do tego mam mnóstwo erotycznych snów 😆

Miłego dnia, dajcie znać jak Wasze wizyty! 😊
 
Do góry