reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2021

reklama
Dziewczyny jak Wy duzo piszecie!
Ja dalej pije kawę raz czy dwa dziennie. Herbate od święta piję, ziołowych nigdy nie lubilam chyba, że imbirowe..
No ja bez kawy nie żyje :( jest dzień że wypije dwie bez problemu a dzisiaj nie ma szans po polowie kawy żołądek swiruje, i wędrówki lodów na tron 😩 jak żyć??'
 
reklama
Cześć Dziewczyny 🙂

Ja mam 41 lat, mąż 48. Jesteśmy razem ponad 20 lat i mamy trzy córki (17 lat, 11 lat i 2 lata prawie).
Teraz będzie nasz 4 maluch, mam nadzieję, że córka, choć mąż liczy na syna 😉

Ponieważ na ostatniej wizycie dostałam skierowanie na badania prenatalne, dziś będę dzwoniła i ustalała termin.

A tak poza tym to zmuszam się do wszystkiego, totalny brak prądu i najchętniej leżałaby skulona na łożku. No takie uroki pierwszego trymestru.

Miłego dnia!
 
Do góry