reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2021

cześć dziewczyny :) czy Wy też macie wysypkę... dzisiaj obudziłam się że siedząca wysypka...:( A że pech chodzi parami to odrzucilo mnie od kawy ;) a jeszcze wieczorem sie zastanawialam nad tymi moimi znikajacymi objawami
Hahaha
Ja nie mam wysypki, objawów też mało.
Byłam na pobieraniu krwi na tsh, bozeee kobietę w wysokiej ciąży nie chcieli przepuścić 🙈
 
reklama
Dzień dobry!
Ja mam 29 lat i teraz drugie dziecko będzie, a pochodze z Mazowsza.
Dziewczyny co najchetniej teraz pijecie, poza woda? Ja wczesniej lubilam herbaty rozne, niestety zakazane sa w ciazy i szukam inspiracji na jakis cieply napoj :) ostatnio robie sobie zwykla herbate z cytryna/pomarancza i miodem :)
Ja wodę głównie plus mam mega ochotę na napoje gazowane hah
 
Mnie od początku boli jedna bardziej ,jedna bardziej opuchnięta ale ja mam nie równe piersi i ta większa jakby reaguje na ciążę a ta mniejsza nie wie że coś się dzieje . Moja asymetria jest dość spora i w pierwszej ciąży było podobnie i chociaż mleko miałam w obu to w tej mniejszej zdecydowanie mniej i mała bardziej chciała ssać z większej...
Mnie właśnie też od początku lewa bardziej niż prawa boli i też mi się wydaje że lewa jest lekko większa. Ogólnie ja jestem przerażona tymi piersiami bo normalnie mam duże noszę 80H a jak mi urosnal jeszcze przy ciąży to mi przecież alfabetu nie wystarczy 🤦‍♀️
 
Hahaha
Ja nie mam wysypki, objawów też mało.
Byłam na pobieraniu krwi na tsh, bozeee kobietę w wysokiej ciąży nie chcieli przepuścić 🙈
Ja bym się odezwała 😡 ja też kiedyś jak robiłam amh to też widziałam że kobieta z brzuszkiem czekała w długiej kolejce ,na szczęście jakąś kobieta zwróciła innym uwagę ale tak konkretnie. Powiem ci że w dzisiejszych czasach trzeba walczyć o swoje i nie ważne co powiedzą inni. Ja w ciąży z synem też zawsze czekałam nieraz 2h nad czczo i nie jest to fajne uczucie kiedy cię ssą z głodu.
 
reklama
Do góry