reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

ja nie dziękuje. Jestem przerażona 🙈
Może to głupie, ale ja jak coś mnie denerwuje to sobie myślę "Jeszcze za wcześnie na nerwy. To się wydarzy dopiero za kilka dni. Więc na razie spokojnie a potem jeszcze będziesz miała czas się denerwować". I tak próbuje kilka razy powtarzać, aż ostatecznie denerwuje się tylko przed samym wydarzeniem. Lepsze to niż się schizować dwa a może nawet cztery dni przed cesarką. Jeszcze przez jakiś czas nic Ci nie będą robili więc postaraj się na razie być spokojna.
 
reklama
Mi w czasie porodu też skurcze ustały można powiedzieć, że po odejściu wód nawet ich długo nie było ale położna kazała cały czas masować sutki, żeby akcja się rozpoczęła. Nie wierzyłam w to ale po takim 30 min masażu dostałam bardzo mocnych skurczy i regularnych i mała po 1.5 godz była już że mną. Przy synku też przeczytałam, że to dobra metoda i w nocy robiłam sobie masaż a na drugi dzień już urodziłam. Nie wiem na ile to się sprawdza ale u mnie zadziałało 🙂
Ja wczoraj robiłam sobie ten masaż, nic mi to nie dało :( przez 20 minut robiłam, raz jednej raz drugiej piersi, 2 minuty masowalam i 3 odpoczywałam, i tak przez 20 minut.
Ty, @Madziulka1988 jak to robiłaś? Najpierw ciągle jedna pierś po kilka razy, a potem druga czy na przemian?
 
mnie wysłał do szpitala bo ze wyższe ciśnienie mam a przyszła po 15 mierzyć to miałam 100/60 i się pytała czy ja na prawdę mam nadciśnienie hehe czyli jak tak będzie to pewnie później będę rodzic niż szybciej
 
Ja wczoraj robiłam sobie ten masaż, nic mi to nie dało :( przez 20 minut robiłam, raz jednej raz drugiej piersi, 2 minuty masowalam i 3 odpoczywałam, i tak przez 20 minut.
Ty, @Madziulka1988 jak to robiłaś? Najpierw ciągle jedna pierś po kilka razy, a potem druga czy na przemian?
Jedna pierś parę minut a potem drugą i tak na przemian. Nie powiem, że trochę się zdziwiłam, że w szpitalu takie metody stosują ale położna powiedziała, że to naturalna oksytocyna
 
Jedna pierś parę minut a potem drugą i tak na przemian. Nie powiem, że trochę się zdziwiłam, że w szpitalu takie metody stosują ale położna powiedziała, że to naturalna oksytocyna
Ja czytałam że tę metodę polecają położne, ale ona pewnie działa jak już organizm jest przygotowany do porodu, a mój widocznie nadal nie jest 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Dzięki za odpowiedź 😊
 
Trzymaj się tam i wracaj szybko do formy! Dobrze chociaż że Liam taki grzeczny, bo jakbyś miała jeszcze z tym problemy to dopiero by było ciężko...

Masz jeszcze czas, nic się nie stresuj ;)
Zero stresu. Ale jak ci gościu nurkuje po szyjkę to ałaaaaaaaa
Jak ja byłam to też jednej dziewczynie ustały skurcze jak przyjechała z rana, w nocy jeszcze właściwie 😃 ale już następnej nocy słyszeliśmy jak walczy na porodówce! Będzie tak jak ma być, Hania! ❤❤

Natalia Liam przeslodziak!! Trzymaj się kochana, u mnie było to samo, nadal nie siadam ale mam nadzieje ze w sobotę już nadejdzie ten dzień 😃
Ach, chciałabym bardzo. Nie zanosi się ale zobaczymy co przyniesie noc. Jak narazie to mi smutno bez męża, ale podjechał dzisiaj i gadaliśmy telefonicznie widząc się przez okno 😑 jestem zmarnowana, chce do domu. Leze na sali sama dzieki bogu, bo laski z którymi jeszcze w nocy leżałam byly pelne emocji. Jestem spuchnieta, zmęczona i brakuje mi swoich 4 scian.
Niestety bokebede miala chyba krzyzowe bo już czuje plecy po nocce i dzisiejszych skurczach w ciągu dnia. Zesram się z bólu takze bede brać co będą dawali 🤣
 
Kurde ,że tez ten cały covid teraz wyszedł .... ja tez z moim partnerem tylko na tel :( ja idę rano jako pierwsza na cięcie i to mnie cieszy bo juz nie bede czekać .Dziewczyny Wam w szpitalu robili tez test na covid ? Mi pobrali
 
Kurde ,że tez ten cały covid teraz wyszedł .... ja tez z moim partnerem tylko na tel :( ja idę rano jako pierwsza na cięcie i to mnie cieszy bo juz nie bede czekać .Dziewczyny Wam w szpitalu robili tez test na covid ? Mi pobrali
To już naprawdę niedługo będziesz Mamą, super! 👏👏👏
U mnie w szpitalu pobierają krew z palca w dniu porodu. Już musiałam podpisać zgodę. A u Ciebie też z palca? Ile się czeka na wynik?
 
reklama
Do góry