reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Trudno powiedzieć, czy na odwal się, ale "ważenie" na usg ma swoją dokładność, której się nie przeskoczy. Na usg 3 trymestru miałam masa+/- 300g. A z tego, co piszą dziewczyny, to różnice potrafią być 0,5 kg, a nawet więcej. Wieku ciążowego się chyba już w tak zaawansowanej ciąży określić nie da, bo dzieciaki rosną w różnym tempie. Jak masz możliwość, to skonsultuj z innym lekarzem. Uspokoisz się.

Tak, już umówiłam się z innym lekarzem 🙈 myślałam, że poczekam do poniedziałku i dowiem się wszystkiego na IP, ale ja z tych przewrażliwionych i już całą noc myślałam o wczorajszej wizycie i nie daje mi to spokoju, muszę usłyszeć dobre wiadomości ❤️
 
reklama
Heyy jeśli nic dzisiaj nie wyskoczy to jutro do domku (jupii) klocuś był wczoraj ze mną od 12 do 18 potem mi go położne wzięły abym mogła dojść do siebie no 👼👼 posiedzial na cycusiach wczoraj lecz tylko siarka leci
Po zaaplikowanym wczoraj czopku to niebo A ziemia w poruszaniu dzisiaj.
Martitta A jak u Ciebie???? Rusza się cos
 
Heyy jeśli nic dzisiaj nie wyskoczy to jutro do domku (jupii) klocuś był wczoraj ze mną od 12 do 18 potem mi go położne wzięły abym mogła dojść do siebie no 👼👼 posiedzial na cycusiach wczoraj lecz tylko siarka leci
Po zaaplikowanym wczoraj czopku to niebo A ziemia w poruszaniu dzisiaj.
Martitta A jak u Ciebie???? Rusza się cos
Nie ;)
 
Ja pamiętam że czytałam w książce o karmieniu, że nawet jeżeli dziecko traktuje pierś jako smoczek czyli bardziej go uspokaja niż karmi, to i tak lepsza dla jego rozwoju jest ta pierś niż wprowadzenie wtedy smoczka. No chyba że Cię ta sytuacja już tak męczy, że wolałabyś trochę odsapnąć...
Właśnie też tak myślałam ... czasami po prostu bolą mi plecy, ciagle chce spać a Mały w 99% śpi tylko na piesi, dlatego już pojawiło się pytanie czy dać mu smoczek kiedy płacze, bo tylko pierś mam jako jedzenie i jako uspokojenie.
Dobrze rozumiem, że Ty na razie też nie masz smoczka?
Martitta, a jak tam w ogóle u Ciebie sytuacja? 🙂
 
Właśnie też tak myślałam ... czasami po prostu bolą mi plecy, ciagle chce spać a Mały w 99% śpi tylko na piesi, dlatego już pojawiło się pytanie czy dać mu smoczek kiedy płacze, bo tylko pierś mam jako jedzenie i jako uspokojenie.
Dobrze rozumiem, że Ty na razie też nie masz smoczka?
Martitta, a jak tam w ogóle u Ciebie sytuacja? 🙂
Mam sporo smoczków bo najpierw kupiłam a potem się doedukowalam :D mam taki plan że będę się starała nie dawać smoczka, a już zwłaszcza na początku, ale jak będę wyczerpana to nie wykluczam tej opcji, bo dobre samopoczucie matki też jest ważne.

No u mnie sytuacja tak jak pisałam. Nie rodzę, jestem 3 dni po terminie póki co, następna wizyta (KTG, USG i sprawdzanie rozwarcia) w poniedziałek i wtedy będzie ustalane kiedy mi wywołają poród jeżeli sama naturalnie nie urodzę do przyszłego tygodnia.
 
Dziewczyny a jaka witaminę D kupiliście dla swoich dzieciaczków ? Czy to lekarz zaleci . Idę jeszcze dzis do apteki sie zastanawiam czy cos wziąć czy czekać .
 
[emoji7]
 

Załączniki

  • IMG_20200710_210955.jpeg
    IMG_20200710_210955.jpeg
    40,4 KB · Wyświetleń: 201
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry