reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
U mnie przy pierwszym dziecku niby bez różnicy czy chłopak czy dziewczynka, ale marzy mi się córeczka. U mnie w rodzinie same chłopy 😉 Przeczuć nie mam :) jem i słodkie i słone zależy od dnia także pozostaje czekać aż będzie na tyle duże że będzie widac i jak się ujawni 😀
 
Ja z synem jadłam słodycze i to pełno, od mięsa mnie odrzucalo, jogurty bardzo lubiłam. Na początku obecnej ciąży tylko słone i mięso a teraz jeszcze doszły słodycze, zobaczymy co z tego wyjdzie ale dzidzia teraz woli mięcho więc sama jestem ciekawa kto mnie tam stuka w brzuszku.
 
Hey dziewczyny dawno mnie nie było nie wiem ale jakoś chyba wątki i w Ogóle się tu pozmieniało. No ale witam się ponownie :-)
Dzisiaj kolejna wizyta fasola już 9cm (szok) termin na 13.07 wszystko ok poza No właśnie jak u was dziewczyny z glukozą mi wyszła 94 i powiedziały że wysoka A norma to 92 niby mam lekką nadwagę jem normalnie
 
Hahaha.......to chyba cos jest w tych owocach i slodyczach......rzeczywiscie potwierdza sie ze to mit ze slodkie na dziewczynke :) Ja mam syna 12 letniego.......jeszcze nie wie.......na razie nie mowie......czekam na dobry moment i troche sie boje jak zareaguje bo duza roznica wieku i on zawsze byl sam i wszystko bylo dla niego, a teraz to sie zmieni.........mam nadzieje ze dobrze to przyjmie :) Wy jeszcze spicie a ja juz w pracy :)
Moja 11 córka dowiedziała się od razu. Odezwał się niedawno syndrom dorastajacej jedynaczki. Aktualnie bardzo się cieszy, że będzie miała brata, chwali się, zagląda do wózków. Choć jest nuta zazdrości i dopytuje " mamo, a czy jak urodzi się już dzidzia to nadal będę dla Was ważna, będziesz mnie przytulala?". Ale wiem, że będzie pomagała, już planuje spacery 😁
 
Hey dziewczyny dawno mnie nie było nie wiem ale jakoś chyba wątki i w Ogóle się tu pozmieniało. No ale witam się ponownie :-)
Dzisiaj kolejna wizyta fasola już 9cm (szok) termin na 13.07 wszystko ok poza No właśnie jak u was dziewczyny z glukozą mi wyszła 94 i powiedziały że wysoka A norma to 92 niby mam lekką nadwagę jem normalnie
Powinnaś zrobić krzywą cukrową. Norma na czczo dla ciężarnych jest do 90. Porozmawiaj z ginekologiem. Mam cukrzycę ciążową, a zaczęło się od 92 na czczo w 15tc (w pierwszej ciąży). W tej ciąży cukier na czczo mam wysoki(czasami nawet 97) od samego początku. I niestety muszę z nim walczyć. Nadwaga nie musi mieć nic wspólnego z cukrzycą, ja jestem szczupła, cukru praktycznie nie używałam (czasami ciasto lub lody na deser to wszystko), a i tak mnie dopadła.
 
reklama
W pierwszej ciąży też miałam cukrzycę teraz obawiam się że mnie też dopadnie, pierwsze badanie poranne z krwi wyszło 91 % ale nie wiem czy to źle czy dobrze, położna nie mówiła żeby było coś nie tak, dopiero później będzie picie glukozy na czczo 😬🤢🤮
 
Do góry