reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Te Lidla jak na cenę to byly ok, w poprzedniej ciązy miałam jedne od nich po domu, fajne też kiedyś kupiłam w rossmanie-czasem się pojawiają ciążowe. Najlepsze, najwygodniejsze, nie rozciągające się były jednak jeansy i spodenki z h&m.
U mnie teraz taki przejściowy czas, że spodnie ciążowe po poprzedniej ciązy bym chyba zgubiła a prawie wszystkie moje już za ciasne w pasie, uwierają zwłaszcza przy siedzeniu.
 
Ja też miałam kilka spodni jednak jeansy z h&m najlepsze i świetnie się w nich czułam.Teraz chciałam kupić z lidla ale nie nadążam za ich rozmiarowką,miał ktoś?
 
Ja kupiłam sobie w lidlu jeansy ciążowe za 45zl i komplet leginsów (2 pary).
Leginsy są ok. Elastyczne, miekkie, noszę po domu i jestem zadowolona.
Jeansy też ok, ale bez szału. Po pierwszym praniu były super, ale dość szybko się rozciągają i aktualnie gdy brzuch jest jeszcze za mały, trochę mi spadają z pupy 🤷‍♀️ rozmiar wzięłam 34 (taki noszę np. w Orsay).
Ogólnie za 45 zł trudno narzekać, a było mi szkoda wydać 150zl na spodnie z HM, bo od nich rozm. 34 jest na styk i obawiam się, że za parę miesięcy i tak bym musiała kupić większe. No, ale... ostatecznie złapałam jeasnsy z HM na wyprzedaży :) Dopiero przyszły więc czekam aż wyschną i będę testować.
 
Jak przerzucić zdjęcia z galerii na Icloud? Da się to jakoś ogarnąć ?
Musisz wejść w ustawienia, kliknąć swoje ID (to zazwyczaj to pierwsze, u mnie imię i nazwisko), wybrać iCloud i zaznaczyć dostęp do zdjęć (załączam screena), zdjęcia się zaczną transferować.
 

Załączniki

  • AC6A05B4-7273-4EEA-B413-B1740693D597.jpeg
    AC6A05B4-7273-4EEA-B413-B1740693D597.jpeg
    99,5 KB · Wyświetleń: 54
reklama
My mamy skośne kanapy i maxi cosi cabriofix z bazą dało się bezpiecznie zamontować. Teraz kupiliśmy britax romer dualfix i size i chyba żałuję, że nie mieliśmy go od początku. Maxi cosi ok, ale do wagi ok. 8, 9 kg., gdy mała była cięższa, miałam wrażenie, że jest jej ciasno. A powinien służyć podobno do wagi ok. 13kg. Britax jest niestety dużo droższy, ale też bezpieczniejszy, wygodniej włozyc dziecko, jest mu super wygodnie, no i można pociechę długo wozić tyłem do kierunku jazdy. Jakość wykonania również super. Minus jest taki, że nie może służyć jako nosidełko. Na pewno mogę go polecić jako drugi fotelik.
Moja siostra miala dla synow cabriofixa i obu dlugo w nich wozila bo pierwszego 17 miesiecy a drugiego 15 miesiecy. Często niestety maluchy wyrastaja wzrostem bo do 13 kg ciezko dobic przecietnemu roczniakowi. My nie chcemy bazy do fotelika bo kolejny fotelik mamy juz z kompletna baza wiec lupinke chcemy na pas bo tak tez jest bezpiecznie a bazy nie bedziemy potrzebowac do nastepnego fotela. Dualfix nie nadaje sie jako pierwszy fotelik.
 
Do góry