reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Dziś była bardzo fajna lekarka i powiedziała że według tyg nawet licząc ciążę 2 tyg młodszą to zarodek jest dużo za mały tak naprawdę na 6-7tyd powinien być dwa razy większy niż jest obecnie.
Serduszka też nie ma.
Według niej ciąża nie rozwija się już około 2tyg.
Bardzo smutna informacja, przytulam cię kochana i bądź silna. A miałaś jakieś objawy? Zle samopoczucie?
 
reklama
Hej....
Już po wizycie....
Jeśli do soboty samo się nie zacznie mam się zgłosić na oddział i dostanę leki na poronienie.
Jeszcze na wszelki wypadek umówiłam wizytę na jutro prywatną .
Jeśli jeszcze on potwierdzi to będzie 4 lekarzem , bo dziś mnie dwóch badało.
I wtedy się zgłoszę na oddział.
Bardzo mi przykro,ściskam mocno 😘
 
Aniu, sciskam mocno i wspolczuje. Jeszcze do dzis liczylam sie z tym,ze jednak lekarze sie myla, ze gdzies jest wina sprzetu itp. Niestety, nadzieja umiera ostatnia. Przykro mi [emoji17][emoji17][emoji17]
 
Aniu, również współczuję z całego serca. Wiem co czujesz, ja straciłam swoje maleństwo w sierpniu. Jak napisała mi dziewczyna z kwietniowek, niech Twój Aniołek szybko do Ciebie wróci... Mój wrócił w październiku i wierzę, że Twój już niedługo znów będzie z Tobą.
 
reklama
Aniu ściskam mocno 😪 trzymaj się 😚 nasz Skarbek wrócił do nas po trzech miesiącach od zabiegu więc kochana głowa do góry i będzie jeszcze dobrze 😘
 
Do góry