reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Pamiętaj że jak coś to chronionym się jest od 13 tyg tzn. ostatniego dnia umowy musiałbyś przynieść zaświadczenie że jestes w 13 tyg wtedy muszą przedłużyć do porodu.

Aaaaa i nie trzeba przynosić żadnego zaświadczenia. Wystarczy ze pójdzie na chorobowe 27.02 i pracodawca automatycznie MUSI przedłużyć umowę do dnia porodu
 

Załączniki

  • FD70745D-E128-436B-B48D-FF544C4262D3.png
    FD70745D-E128-436B-B48D-FF544C4262D3.png
    80,5 KB · Wyświetleń: 56
Cześć ^^
Wczoraj już mi się nie udało tutaj dotrzeć, ale i moja wizyta OK :) Serduszko bije i ... ciąża starsza niż to wynika z OM ;D cuda. Z OM wychodziło wczoraj 8+1 a dzisia ma 8+3 i prawie 2 cm :)
Niestety lekarz mnie wygania na L4 więc dziś mnie czeka rozmowa z szefem... Stresuję się :(

Zobacz załącznik 1050348
Pamiętaj że robisz to dla dzieciątka, nie bój się 😘
 
reklama
Poinformowałam na tydzień przed pierwszą wizytą, że jestem w ciąży i jeżeli się nic nie wydarzy do wizyty to pójdę na L4. Byłam kierownikiem sklepu więc nie chciałam zostawiać regionalnego na lodzie. Regionalny powiedział, że docenia moją szczerość i, że mam iść na L4 a nie zgrywać twardzielki.Fakt, że sklep dostał ktoś kto nic nie potrafii a ja na odchodne usłyszałam, że żadne procedury pod moim dowodzeniem nie funkcjonują mnie dobił i to nieźle,bo mogli to zachować dla siebie. Wniosek nasunął się jeden : w korpo nikt nie patrzy na Ciebie jak na człowieka, który ma uczucia a jedynie jako ręce do pracy - jakakolwiek praca by to nie była.
Nie warto się przejmować. Święte słowa mojej mamy - umies liczyć - licz na siebie. Moje motto - nikt Ci orderu za poświęcenie nie da - nawet z ziemniaka.
Dziewczyny, a jak to mówicie w pracy szefowi że jesteście w ciąży i kiedy ?
 
Do góry