reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

U nas w tym roku tez będą święta na całego :) zawsze mi się marzył tak pięknie ozdobiony dom i postanowiłam spełnić to marzenie :D i uwaga, zaczynam od tego tygodnia 🤭 ale ja mam bzika na punkcie świąt, uwielbiam tę atmosferę, bombki, światełka 🥰
 
reklama
Ok, to mam kolejne pytanie-badania prenatalne... Jakie planujecie robic? Nifta, amniopunkcja, harminy czy moze Pappa? Dlaczego decydujecie sie akurat na to? Pytam, bo wiekszosc z Was ma juz pociechy w domu a ja 32latka w pierwszej ciazy... Wole rozeznac temat
Ja dostałam skierowanie od lekarza na Pappa ze względu na to że ostatnią ciążę poroniłam a dziecko miało wadę genetyczną - triploidię.
 
zazdroszczę Madziu, ja się staram tylko dla córki żeby miała wspomnienia ale ja ani M żadnego klimatu nie czujemy. te same piosenki świąteczne tylko wqurwiają, sraczka w sklepach, fałszywe uśmiechy i życzenia.
 
A ja tam uwielbiam święta i u nas już na całego . Światełka itd... no uwielbiam. Moje dzieci maja takiego samego pierdolca jak ja 🎄🎅🏻❄️⛄

Co do prenatalnych to ja tobie . Lekarz już na ostatniej wizycie mi mówił o prenatalnych choć wszystkie dwoje dzieci zdrowe, żadnych poronień nie było 🤷🏻‍♂️


@Kazumi to Ty już masz darmowe te prenatalne
 
A ja tam uwielbiam święta i u nas już na całego . Światełka itd... no uwielbiam. Moje dzieci maja takiego samego pierdolca jak ja [emoji319][emoji1335][emoji3587][emoji301]️

Co do prenatalnych to ja tobie . Lekarz już na ostatniej wizycie mi mówił o prenatalnych choć wszystkie dwoje dzieci zdrowe, żadnych poronień nie było [emoji2371]


@Kazumi to Ty już masz darmowe te prenatalne
Ktores konkretne badania wybralas?
 
Dziewczyny właśnie a jak z tym smarowaniem. Mi lekarz od razu powiedział że ze względu na duży rozmiar biustu to już powinnam się smarować od biustu do pupy cała. Mam ten olejek bb ale uzywam go tylko na noc, możecie polecić jakiś krem który nie pozostawia zapachu i szybko się wchłonie? Bb jest super ale dla mnie za ładnie pachnie nie chce czuć tego cały dzień bo kojarzy mi się z kąpielą i pójściem spać
emoji28.png
Nie jeszcze zdam się na mojego lekarza , który jest specem w tym. Ale podejrzewam ze te takie podstawowe
Ja jutro na wizycie też muszę porozmawiać o prenatalnych. W sumie teraz mam 34 lata ale w przyszłym roku kończę 35.
 
Ok, to mam kolejne pytanie-badania prenatalne... Jakie planujecie robic? Nifta, amniopunkcja, harminy czy moze Pappa? Dlaczego decydujecie sie akurat na to? Pytam, bo wiekszosc z Was ma juz pociechy w domu a ja 32latka w pierwszej ciazy... Wole rozeznac temat
Najchętniej zrobiłbym nifty ponieważ są najbardziej szczegółowe i wykrywaja dużo wad. Minusem jest cena około 2 tys.
 
reklama
Cześć kobitki :)
Wjechałam właśnie do domu po pracy.
Ziemniaki gotowane, naleśniki, pieczona bagietka mozarella i pomidorami. To wszystko chodzi mi teraz po głowie.
Zmarzłam dziś w pracy, grzejnik nie działał :( Od rana miałam mdłości ale przeszło jak zobaczyłam szefa :D
Piękne zdjęcie malutkiej fasolki 😍 pomimo że się nie znam i nic tam nie rozpoznaje :) Każde jest cudowne i wywoluje emocje.
Badań żadnych nie robię, pomimo pierwszej straty.
Co do świąt, to szczerze nie nawidze.
Ja mam tylko mame. To takie szykowanie po chuju dla dwóch nas.Bo trzeba. Bo tradycja. Trochę inaczej jak jestem w związku, mój ma 20 osób co roku z najbliższych. Czekam w końcu na maleństwo. I mam nadzieję że magia świąt powróci :)
 
Do góry