reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Oj to maluszek jeszcze 😍 ja w ogóle mam duże dzieci 12 i 9 lat nie wiem jak ja ogarnę takie maleństwo,ale za to jaka będę miała pomoc 😁
Noo maluch ale już taki kumaty i do pogadania 😁 chodzi do żłobka i jest bardzo do przodu haha 😁 ee cos Ty, dasz radę, a odmlodniejesz jeszcze o kilka lat przy dzidzi! 😁 Dzieciaki już wiedzą?
 
Co do pracy to u mnie też jest ciekawie bo zmieniłam ją w zeszłym miesiącu jestem na okresie próbnym do końca stycznia i zastanawiam się co ze mną będzie... najlepiej byłoby jak lekarz potwierdzi ciążę w przyszłym tygodniu żebym poszła na L4 bo nieraz muszę dźwigać ciężkie rzeczy po 15 do 20 kg a to raczej nie jest dobre... Ale martwię się tym trochę, o finanse też bo na umowie oczywiście najniższa a do ręki sporo więcej czego l4 mi nie uwzględni. Nie wiem jak to załatwić i zawalczyć o pełną kwotę na umowie...
A masz normalnego szefa? Może lwa na ławę? Ja w swojej pracy klucze już zdałam i mam z głowy. Dziewczyny mnie dzisiaj postawiły do pionu i aż lepiej . Umowę mam dobra kasę tez wiec tym akurat pierwszy raz się nie martwię .
zjadłam stado pierogów z mięsem, zagryzlam połówka Bounty i mam szczerą ochotę puścić pawia.

Z tym wyglądem to u mnie to samo. O ile włosy to czaje bo zniszczyłam o tyle cera sama. z siebie. Pryszcze na pryszczu, rozszerzone pory, czerwono biała skora
Weź o pierogach nic nie mów bo ja mam ochotę zeżreć ze szpinakiem i w całym mieście nie ma!!!!!


Ja wyglądam jak pół dupy za krzaka 🤦‍♀️Włosy do dupy na buzi wymec
 
reklama
Do góry