reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Ugotowałam rosół. Zaraz muszę posprzątać kuchnie bo mi dziś zmywarkę przywożą. Ja nie wiem jak to jest, że w kuchni zawsze coś jest do posprzątania.
A teraz chwila przerwy na Inkę i szarlotkę [emoji854]

Co do tych leków i endo to może są różne podejścia, nie wiem.
Ja zrobilam sobie mala i slaba kawe - zachcianka!!! I ogladam The Crown 3 sezon [emoji846]
 
reklama
U mnie wlasnie wstepnie doktorek wyliczyl na 17.07. Ale w czwartek dowiem sie wiecej. Martwi mnie pusty 5mm pecherzyk...
Ja 27.11 będę wiedziała więcej. 13.11 tez był tylko pęcherzyk 3mm, ale w sumie to za szybko żeby było widać coś więcej, ale trzeba być dobrej myśli bo czemu miało by coś być nie tak? Głowa do góry, na następnej wizycie pewnie już będzie więcej widać 😘 to jak dobrze pójdzie to dzieciaczki będą z tego samego dnia 🥰
 
Ja 27.11 będę wiedziała więcej. 13.11 tez był tylko pęcherzyk 3mm, ale w sumie to za szybko żeby było widać coś więcej, ale trzeba być dobrej myśli bo czemu miało by coś być nie tak? Głowa do góry, na następnej wizycie pewnie już będzie więcej widać [emoji8] to jak dobrze pójdzie to dzieciaczki będą z tego samego dnia [emoji3059]
Ja mam wizyte w ten czwartek bo mnie wiele rzeczy niepokoi i chce to sprawdzic prywatnie. Potem bede wiedziala jak dzialac dalej.
U mnie ostatnie usg bylo rowniez 13.11 i mialam 2mm. Lekarz uznal ze nie wie co to [emoji1787]
 
Ja mam wizyte w ten czwartek bo mnie wiele rzeczy niepokoi i chce to sprawdzic prywatnie. Potem bede wiedziala jak dzialac dalej.
U mnie ostatnie usg bylo rowniez 13.11 i mialam 2mm. Lekarz uznal ze nie wie co to [emoji1787]
Czyli lecimy praktycznie tak samo z wymiarami i terminami 😅 ja tez bym z chęcią poszła już w tym tygodniu ale licze ze za tydzień jak pójdę to zobaczę dzidzie i serduszko już chociaż
 
Czyli lecimy praktycznie tak samo z wymiarami i terminami [emoji28] ja tez bym z chęcią poszła już w tym tygodniu ale licze ze za tydzień jak pójdę to zobaczę dzidzie i serduszko już chociaż
Za tydzien tez mam wizyte na NFZ po szpitalna... Niemniej licze ze czegos dowiem sie w czwartek i kolejna wizyta bedzie w grudniu na spokojnie[emoji846]
Tez widze ze podobnym trybem idziemy-cieszy mnie to [emoji6]
 
Dziewczyny!! Musimy przestać się martwić!!! Każdej z nas wszystko pójdzie super i wszystko będzie dobrze! Koniec z czarnowidzctwem !!!! Cieszmy się każdą chwilą i czekamy za każdym kolejnym usg. Mam taką fajną aplikacje i zawsze ponosi na duchu. Co tydzień inna opowieść.
 

Załączniki

  • Screenshot_20191119-090247.jpg
    Screenshot_20191119-090247.jpg
    122,9 KB · Wyświetleń: 63
reklama
Witajcie dziewczyny, jestem tu nowa ;). Ja mam termin na 02.07 to moja druga ciąża Ale jakoś bardziej ją przeżywam niż pierwszą 😁 Mam 6 letnią córkę ;). Usg już było maluch ma ponad cm i serduszko bije jak ta lala ;). Mam nadzieję że będę mogła z Wami potrwać w tym oczekiwaniu :). Pozdrawiam serdecznie
Witaj, gratulacje :)

Cześć dziewczyny chciałbym do was dołączyć wczoraj zrobiłam test i mam cien cienia więc chyba się udało. Starałam się z mężem od maja więc troszkę to po trwało.....
Witaj, gratulacje! Mój pierwszy test też wyszedł blado, ale za dwa dni był już wyraźny.
 
Do góry