reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
Ada mnie to trochę martwił że nic nie boli. Po tym sprzatalam, chodziłam, dzwignelam parę razy i zaczęło boleć i dopiero zaczęłam się martwić.
nie wiem co gorsze, jak boli czy jak nie boli.
Stresów mi nie brakuje więc staram się już sobie nie dokładać.

Nie masz w pobliżu gdzieś pogotowia ginekologicznego ? Tak żeby pójść dla spokoju samej siebie
Ja nigdy nie miałam śle brzuch pobolewa co jakiś czas
 
Dziewczynki czy wy też wpadacie w panikę jak przez kilka godzin nie zaboli Was brzuch, nic nie zakłuje albo piersi przestają boleć ? Ja chyba zwariuje 😂 a pierwsza wizyta dopiero 19.11
Ja panikuje jak mnie brzuch boli i kłuje. Bo bóle jak na okres. Dlatego mimo ze mieszkam w UK to poszłam prywatnie na usg w 6 tygodniu bo nie ma mowy ze będę czekać do 12 tygodnia żeby zobaczyć czy wszystko okej.
 
Hej dziewczyny mam do Was pytanie, a mianowicie czy też pobolewał Was brzuch niby podobnie jak na okres, ale czułyście, że to nie to samo? Dodam, że boli mnie tak delikatnie brzuch kilka dni po spodziewanej miesiączce
 
Macie jakies sprawdzone produkty na rozstepy? Pytam z ciekawosci [emoji846]
Podobno z tymi rozstępami to jest bardzo uwarunkowane genetycznie. Albo się ma predyspozycje albo nie.
Natomiast dobra pielęgnacja skóry na pewno nie zaszkodzi. Ja jestem zwolenniczką olejków. Np. ze słodkich migdałów jest bardzo fajny. Koleżanka całą ciążę smarowała brzuch, uda, piersi i sobie bardzo chwali. Rozstępów nie ma (ale może to kwestia genów) natomiast skóra była ujędrniona i w późniejszym etapie nie odczuwała tego "ciągnięcia" gdy brzuch był już większy.
 
Hej dziewczyny mam do Was pytanie, a mianowicie czy też pobolewał Was brzuch niby podobnie jak na okres, ale czułyście, że to nie to samo? Dodam, że boli mnie tak delikatnie brzuch kilka dni po spodziewanej miesiączce
Ja nie miałam takich objawów, ale sporo dziewczyn pisało, że miało takie bóle jak przed okresem.
Jeśli ból jest naprawdę silny to trzeba się wybrać do lekarza. Ale jeśli to tylko takie pobolewanie bez plamienia to nic złego.
 
reklama
Hej dziewczyny mam do Was pytanie, a mianowicie czy też pobolewał Was brzuch niby podobnie jak na okres, ale czułyście, że to nie to samo? Dodam, że boli mnie tak delikatnie brzuch kilka dni po spodziewanej miesiączce
Ja tak mam. Wydaje mi sie ze to efekt rozszerzajacej sie macicy.
 
Do góry