reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Nasz to lubi wozek :) poza tym chodze sama na spacery wiec nie ma opcji zebym go przy jakims kryzysie wyjmowala i niosla. Wtedy po prostu przyspieszamy - On to lubi i dziala😛
My wczoraj sie szczepilismy - cala sie upocilam ze stresu, ale Pani pielegniarka bardzo sprawnie zalatwil sprawe. Bylo potem troche marudzenia, ale przeszlo. A no i mamy 6 i pol tygodnia i wazymy 4700g☺
Ja jak sama chodzę to mam chustę już zawiązana i jak mi płakał to go włożyłam do chusty a wózek pchałam jedną ręką, więc da się samemu ogarnąć jak dziecko nie chce siedzieć w wózku :)

ja jak mi ostatnio zaczął płakać w wózku to mu zaśpiewałam "Była sobie żabka mała" i usnął 😁

Wasze dzieci mają jakieś ulubione piosenki? Śpiewacie im?
 
reklama
Nasz to lubi wozek :) poza tym chodze sama na spacery wiec nie ma opcji zebym go przy jakims kryzysie wyjmowala i niosla. Wtedy po prostu przyspieszamy - On to lubi i dziala😛
My wczoraj sie szczepilismy - cala sie upocilam ze stresu, ale Pani pielegniarka bardzo sprawnie zalatwil sprawe. Bylo potem troche marudzenia, ale przeszlo. A no i mamy 6 i pol tygodnia i wazymy 4700g☺

u nas równo 4700 na szczepieniu w 7 tygodniu☺️
 
Super dzidzie dziewczyny!! 😍

Tak, Maria- u nas bez zmian, w wózku mały wytrzymuje ok. 5 minut, nie ważne czy jest w dobrym humorku, najedzony itd. 😔 potrafimy teraz wiązać chustę i chyba przy niej zostaniemy- najwyżej też kupię kurtkę na 2 i tak będziemy spacerować aż nie kupimy spacerówki czyli jakoś za 2 miesiące myślę- już oglądałam takie, które się rozkładają na całkiem płasko😅 chyba, że macie jakieś sztuczki, które się u was sprawdziły 😁
No u nas też tylko chusta jako rozwiązanie 🙂 i jak mówiłam, kurtki do noszenia już oglądam... 😬
Odrazu z wózka nie wyjmujemy, jak zaczyna marudzić, najpierw zaczynam coś śpiewać, otwieram budkę, gadam, smoczek możemy dać... czasami jeszcze chwile poleży, powalczy ze snem, a potem zaczyna się „operetka” 😔 wtedy natychmiast wyjmuję, wiąże i prowadzę jedną ręką wózek 😬 dlatego najwiecej spaceruje tylko u siebie na osiedlu... kąt ułożenia materacyka też zmienialiśmy w gondoli, nie działa... mały chce oglądać świat pionowo 😬😄
Mam ogromną nadzieję, że to przejdzie jakoś, bo jest już coraz zimniej... spacerówkę mamy, która się rozkłada na płasko, może ona się jakoś sprawdzi później.
Jak nie, no trudno... będziemy nosić ❤️
 
Asia, zapomniałam, wiesz co jeszcze czasami działa... szum fal włączam na telefonie i kładę do gondoli, ale wtedy synuś ma być senny. Głaskam po brwiach, nosku, wtedy zaczynam delikatnie bujać w wózku i dopiero wychodzę z domu. Chociaż też nie zawsze działa. Może też próbowałaś
 
Dziewczyny, a jakie macie chusty? Ja mam elastyczną i Mikel w niej dobrze śpi ale trochę ciężko się w takiej nosi na dłuższą metę 6-kilogramowe dziecko. Wy macie elastyczną czy tkaną? A jeśli któraś ma tkaną to jakiej marki polecacie?
 
reklama
Dziewczyny, a jakie macie chusty? Ja mam elastyczną i Mikel w niej dobrze śpi ale trochę ciężko się w takiej nosi na dłuższą metę 6-kilogramowe dziecko. Wy macie elastyczną czy tkaną? A jeśli któraś ma tkaną to jakiej marki polecacie?
U mnie na razie elastyczna LennyLamb. Właśnie też patrzyłam na tkaną, bo wydaje mi się sztywniejsza i jest trochę ciężko w elastycznej już nosić... już marzę o nosidełku 😍🥰 które dostałam jako prezent
 
Do góry