reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
No ja na pewno nie będę tak długo czekać ale kilka godzin może poczekam na skurcze. Chociaż wolałabym wersję najpierw skurcze a wody potem bo wydaje mi się że wtedy jest mniej stresu, a jak już te wody odejdą to się czeka w napięciu na te skurcze...
jakby mi wody odeszły to bym się tylko wykąpała, zjadła coś, ewentualnie troche odpoczęła, ale 3-4 godziny to chyba max bym czekała
 
Ja pewnie tak jak wy dziewczyny bym czekała, do 4 godzin bo bym później za mocne schizy miała 😂

Ja po ktg, mały spał bo go dość mocno przebujałam wcześniej ale wszystko super, na badaniu USG się obudził i odtrącał sondę rączką żeby go nie gniotła 😁 rozwarcie 1,5 cm, Pani doktor zrobiła badanie trochę mocniej- mówi, że może być plamienie więc mowie super, może coś się zacznie po tym badaniu 😄
 
Okna pomyte 😁😁 olej rycynowy wypity🤮🤮🤮🤮🤮 bo za ciepło nie chciało mi się iść do zielarskiego po liście z malin. To i dupa🤣🤣🤣🤣
Madziulka gratulacje rzeczywiście kruszynka
 
reklama
No ja tez bym wolala najpierw skurcze a wody gdzies w szpitalu najlepiej. Bo jak mi w domu odejda to sobie nie wyobrazam czekania kilku godzin i bedziemy z moim panikowac na przemian 🤪 😁
Mi właśnie pęcherz przebiła położna ale skurcze mnoe oszukały tz byly co 10 min po chwili 8 i za raz walły co 3 min az niedowierzałam bo defakto pół porodu bylo za mną.i dojechałam z 6cm rozwarcia. Powiem , ze pierwszy poród miałam mniej bolesny ale ten czasowo szybszy patrząc na całokształt
 
Do góry