reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
A ja znowu dzis z bólami. Bylam z synem na spacerze ledwo wróciłam tak boli w dole kregoslupa i brzucha jak na okres tyle ze z krótkimi przetwami może z 2, 3min brzuch twardy . Glupieje normalnie alarmu nie wczynam jeszcze. Mąż kierowca autobusu co by ludzi nie pozabijał. Chyba ide pod prysznic może pomoże.....
Daj znać jak po prysznicu, czy pomogło. Może poleż trochę no chyba, że chcesz już
 
Daj znać jak po prysznicu, czy pomogło. Może poleż trochę no chyba, że chcesz już
Prysznic nie pomógł leżę już prawie h i tez nic..... ból dziwny różny w nasileniu ogólnie chyba coraz mocniej . Juz nawet w wc na "2" bylam 3 razy gdzie u mnie to raz na tydzień to byl hit....
 
Moja droga, biegunka zwiastuje poród.
Zacznij mierzyć czas od bólu do bólu...
Ciężko mierzyć bo są bardzo często nawet co 2 min .... ale kurde raz rodziłam i to był zupełnie inny ból.... nic złego raczej się nie dzieje bo wczoraj bylam u gina wszystko dobrze spr na usg ... wiec sama nie wiem czy to przepowiadajace bo na porodowe to za lekkie.... chodz bym się nie obraziła na taki średni ból 🤣
 
Ciężko mierzyć bo są bardzo często nawet co 2 min .... ale kurde raz rodziłam i to był zupełnie inny ból.... nic złego raczej się nie dzieje bo wczoraj bylam u gina wszystko dobrze spr na usg ... wiec sama nie wiem czy to przepowiadajace bo na porodowe to za lekkie.... chodz bym się nie obraziła na taki średni ból 🤣
Ja tam jestem żółtodziobem bo jestem w pierwszej ciąży, wiec zaufaj swojej intuicji, wsłuchaj się w ciało na pewno poczujesz TEN moment. Ja to bym już panikowała 🤪
 
reklama
To byłby prawie że poród na żywo na baby boom :D ja ostatnio też często chodzę do toalety... Częściej niż wcześniej, ale bez biegunki. A na weekend mój chce jechać ostatni raz na działkę do swoich rodziców (bo mają tam domek) i się zgodziłam. Mam nadzieję że nie zacznę tam rodzic bo trzeba tam jechać z pół godziny i to przez takie serpentyny że już bez porodu ciężko to znoszę 🤦🏼‍♀️ no ale czego się nie robi dla miłości 😁
 
Do góry