reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Boszsz dziewczyny, nie wiem co się dzieje, ale ja od kilku dni jestem nie do życia. Jakiś spadek formy, biometr niekorzystny czy co?! boli mnie głowa, jestem ciagle zmęczona, słaba, wszystko mnie denerwuje i irytuje. Tak się zaczął 29 tydzień :/:/

Spokojnej nocy :)
Sprawdź morfologię. U mnie taki zjazd był wywołany anemią
 
reklama
Snu to ciągle za mało :p ja za to mam zespół niespokojnych stawów - bo nie tylko nóg :p
 
Hehe, u nas ciagle pada.. i jak tu żyć?? W środę mam wizytę, także może wtedy się coś wyjaśni, jest godz 10 a już wiem, ze to będzie stracony dzień :/
 
No u mnie niestety też się pogoda posypała i tak sennie się zrobiło. Od rana ciągle coś robię. Jeszcze tylko ciasto na pizzę mi zostało. Może coś poczytam wreszcie pod kocem. Mąż w domu to się córką zajmie :) Jutro mam wizytę. Już nie mogę się doczekać :)
 
Do pogoda do d...
Teraz jeszcze jestesmy u rodziców po poludniu jedziemy do domu i mają wpaść kolezanki z pracy.
 
reklama
Boszsz dziewczyny, nie wiem co się dzieje, ale ja od kilku dni jestem nie do życia. Jakiś spadek formy, biometr niekorzystny czy co?! boli mnie głowa, jestem ciagle zmęczona, słaba, wszystko mnie denerwuje i irytuje. Tak się zaczął 29 tydzień :/:/
Taka fizjologia ciąży. Serce pompuje więcej krwi. Ja obserwuję spadki energii od 27tc a wyniki badania hemoglobiny w porządku :)
 
Do góry