reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Kroplówkę 24 godziną zaczęłam o 9 i od tej pory jestem na sznurku bo kroplówka jest dozowana elektroniczne (jestem podłączona do kontaktu), organizm po niej cały się trzesie, jakbym miała delirium na każde wyjście do łazienki muszę dzwonić po siostrzyczkę żeby mnie odłączyła, są bardzo miłe, jedna na nocną zmianę przyszła i mówi że basen mi przyniesie na noc żebym nie dzwoniła a druga na to naszła i mówi że nie ma takiej opcji i będzie przychodzić tyle razy ile zadzwonię.

We wtorek było 20 mm dzisiaj będzie usg i decyzja jak się wyciąga to czekamy jak chowa to szew...
U nas przy takiej długości zakładają jeszcze pessar. Kciuki,żeby się dalej nie skracała. Ciekawe jak tam moja.. we wtorek mam wizytę to się pewnie dowiem,ale chyba jest lepiej niż w poprzednich ciążach, bo macica bardziej zrelaksowana;)
 
reklama
Dziewczyny a co do skurczów to odczowacie juz braxtona-hicksa? Ja mam wrażenie że codziennie dołem brzucha robi mi sie twardo i czuje jakieś takie parcie od środka. Gin sprawdzała i mówiła że wszystko ok
 
Dziewczyny a co do skurczów to odczowacie juz braxtona-hicksa? Ja mam wrażenie że codziennie dołem brzucha robi mi sie twardo i czuje jakieś takie parcie od środka. Gin sprawdzała i mówiła że wszystko ok
Odczuwam. I to wydaje mi się, że zaczynam czuć zbyt często. W poprzedniej ciąży skrociły mi szyjkę... Ale we wtorek idę do położnej to zobaczymy. Odpoczywam i nie panikuję narazie.
 
Dziewczyny a co do skurczów to odczowacie juz braxtona-hicksa? Ja mam wrażenie że codziennie dołem brzucha robi mi sie twardo i czuje jakieś takie parcie od środka. Gin sprawdzała i mówiła że wszystko ok

Ja odczuwam regularnie ale dopóki nie ruszają szyjki nie martwię się.

Iwona: trzymajcie się i dawaj znać na bieżąco co u Was słychać.

Myslniczek: kciuki za dzisiejsza wizytę!!

Miłego dnia dziewczyny
 
reklama
Do góry