reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja po wizycie na razie u położnej. Od początku ciąży 7kg na plusie. U mnie w domu na wadze 79 tutaj 81. A miałam zmieścić się w 80 do porodu :/ buuuu nawet nie wiem od czego te kg :-)
U mnie też jest różnica 2kg miedzy moją wagą a wagą u położnej. Położna mówi, że patrzymy na przyrost nie na wartosci na wadze, bo na tę wagę staje tyle kilo dziennie, że już ucierpiała na tym. W domu masz wagę, zawsze wazysz się w tym samym miejscu. Ja od samego początku mam przyrost identyczny jak w domu ale wartosci inne. Tak w sumie to mam to gdzieś :)
 
reklama
U mnie też jest różnica 2kg miedzy moją wagą a wagą u położnej. Położna mówi, że patrzymy na przyrost nie na wartosci na wadze, bo na tę wagę staje tyle kilo dziennie, że już ucierpiała na tym. W domu masz wagę, zawsze wazysz się w tym samym miejscu. Ja od samego początku mam przyrost identyczny jak w domu ale wartosci inne. Tak w sumie to mam to gdzieś :)
U mnie to samo 7 kg i na jednej i na drugiej tylko wartości inne ale u położnej waze się w zimowych butach na obcasie więc inny nacisk jest na wagę niż w domu gdzie staje boso :-)
 
czesc dziewczyny ! nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, bylam tu z Wami jakis czas temu ale moja historia zakonczyla sie niestety poronieniem w dniu Wigilli. Wpadlam teraz tylko na szybko, chcialam zobaczyc co tam u Was slychac? I dodatkowo niesmiale sie pochwalic ze wlasnie dowiedzialam sie ze jestem ponownie w ciazy. Strasznie sie boje ale mam nadzieje ze tym razem bedzie szczesliwy final. Termin na listopad wiec to naprawde dopiero poczatek. Pozdrawiam Was wszystkie i wasze brzuchy.

Powodzenia! Szybko zleci do listopada ;)
 
Śliczny [emoji7] ja nic nie dokupowałam najwyżej na jesień jak będę bardziej ogarnięta już z tematem i co się przyda :) napewno uchwyt na napój + coś do wieszania torebki. A ty coś dokupowałaś?
Kolor czarny gondoli i siedziska zamówiliśmy

Dzięki :* No właśnie mi dodali gratis tej uchwyt na kubek ale myślę że można go śmiało używać też np. do butelki z wodą ;) a tak to dokupilam tylko moskitiere :) torba do kompletu z cybexu mi się nie podobała więc nie wiem co ja kupię :p jakbyś coś kiedyś fajnego upatrzyła to daj znać ;)


Wyścig się jeszcze nie skończył :p powodzenia na wizycie.


Super wózek @Dolore a jaki to model?

Priam (Cybex) :)

@dziewczyny, nie mamy co przejmować się kilogramami, teraz zdrowie naszych dzieciaczkow jest najważniejsze ;))

Podzielcie się wrażeniami z ruchów Waszych pociech ;) czy też odczuwacie z czasem coraz to mocniejsze kopniaki?
Wydaje mi się że czuje je coraz wyżej w brzuchu a wieczorami to jakieś istne szaleństwo ;)

@UKmama, trzymam mocno kciuki ! :):*
 
Ruchy są! Czasem wysoko, czasem prosto w pęcherz. Mam też uczucie przesuwania tuż pod skórą i wtedy widać górkę z jednej strony[emoji6]
 
czesc dziewczyny ! nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie, bylam tu z Wami jakis czas temu ale moja historia zakonczyla sie niestety poronieniem w dniu Wigilli. Wpadlam teraz tylko na szybko, chcialam zobaczyc co tam u Was slychac? I dodatkowo niesmiale sie pochwalic ze wlasnie dowiedzialam sie ze jestem ponownie w ciazy. Strasznie sie boje ale mam nadzieje ze tym razem bedzie szczesliwy final. Termin na listopad wiec to naprawde dopiero poczatek. Pozdrawiam Was wszystkie i wasze brzuchy.

Gratuluje i trzymam kciuki:)
 
Dzięki :* No właśnie mi dodali gratis tej uchwyt na kubek ale myślę że można go śmiało używać też np. do butelki z wodą ;) a tak to dokupilam tylko moskitiere :) torba do kompletu z cybexu mi się nie podobała więc nie wiem co ja kupię [emoji14] jakbyś coś kiedyś fajnego upatrzyła to daj znać ;)




Priam (Cybex) :)

@dziewczyny, nie mamy co przejmować się kilogramami, teraz zdrowie naszych dzieciaczkow jest najważniejsze ;))

Podzielcie się wrażeniami z ruchów Waszych pociech ;) czy też odczuwacie z czasem coraz to mocniejsze kopniaki?
Wydaje mi się że czuje je coraz wyżej w brzuchu a wieczorami to jakieś istne szaleństwo ;)

@UKmama, trzymam mocno kciuki ! :):*
U nas ruchy zazwyczaj częste i coraz mocniejsze czasem po pecherzu a czasem wyzej koło pępka. Tez mi casem wypycha brzuch z jedej strony tak jak by sie wypinał. Ale ma też dni tak jak ostatnio że 3 dni tylko delikatnie dawał o sobie znać.
 
Dzięki :* No właśnie mi dodali gratis tej uchwyt na kubek ale myślę że można go śmiało używać też np. do butelki z wodą ;) a tak to dokupilam tylko moskitiere :) torba do kompletu z cybexu mi się nie podobała więc nie wiem co ja kupię :p jakbyś coś kiedyś fajnego upatrzyła to daj znać ;)




Priam (Cybex) :)

@dziewczyny, nie mamy co przejmować się kilogramami, teraz zdrowie naszych dzieciaczkow jest najważniejsze ;))

Podzielcie się wrażeniami z ruchów Waszych pociech ;) czy też odczuwacie z czasem coraz to mocniejsze kopniaki?
Wydaje mi się że czuje je coraz wyżej w brzuchu a wieczorami to jakieś istne szaleństwo ;)

@UKmama, trzymam mocno kciuki ! :):*

Taka strona Beztroska ma ładne torby. Tak myśle o nich bo można do kompletu zrobić wkładkę do wózka itp nawet kocyki i otulacze. Narazie z dodatkami nie szaleje bo spory wydatek był z wózkiem i mebelkami ;) ale pewnie za niedługo się zacznie :S

Moja maleńka jak mamusia kocha w łóżku się wylegiwać i najbardziej kopie wtedy. [emoji7]

IMG_2680.JPG
 
reklama
Ja mam wrażenie, że moje dziecko to gigant i jest wszędzie [emoji23] raz uderza bardzo nisko a chwile potem bardzo wysoko. Ma dni kiedy obróci się tak, że czuje lekkie pukanie gdzieś w środku albo takie dni jak dziś, cały brzuch mi tancuje.
 
Do góry