reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Melduję się po glukozie. Dałam radę :D
Ogólnie nie było źle. Nie walczyłam żeby to w sobie zatrzymać ale na pewno długo nie zapomnę tego "cudownego" smaku ;)
 
reklama
Melduję się po glukozie. Dałam radę :D
Ogólnie nie było źle. Nie walczyłam żeby to w sobie zatrzymać ale na pewno długo nie zapomnę tego "cudownego" smaku ;)
Super :-) mi w sumie do tej pory wchodziła normalnie - przy drugiej ciąży zrobiło mi się tylko delikatnie słabo przez chwilę ale potem było OK. Zobaczymy ja tym razem pójdzie:-)
 
Fajnie, że było "bez bólu" na glukozie. Może coś w tym jest, bo ja niczego nie słodzę i rzadko jadam słodycze. Może dlatego mi trudniej z tym "cudownym" napojem [emoji23] A teraz jak mam cukrzycę i dietę, to chętnie bym zjadła coś słodkiego [emoji23][emoji23]
 
Hej☺ dawno mnie tu nie bylo niestety brak czasu mam pytanie czy tylko mi waga leci tak szybko w gore dzisiaj stanelam i sie przerazilam
 
reklama
Do góry