reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Tak policjanci sami zapytali, czy nie mogłyśmy się dogadać, ja powiedziałam ze owszem zależało mi, no ale pani dama kręciła nosem... no trudno. To już za mną! oby jak najmniej tak stresujących sytuacji.
Spkojnego wieczorku dziewczyny!

Ojej, współczuję. Jakby nie było- niepotrzebny stres [emoji52] trudno, co się stało to się nie odstanie. Wrzuć na luz i przestań się denerwować...
 
reklama
Moliwa masz juz wyniki amino czy nadal czekasz?

Też myśle o Was! Daj znać jak dzieciaki!

Ja kupiłam sobie glukotest o smaku pomarańczowym, mam nadzieję,że mnie nie cofnie po tym;)

Miałam cytrynową w poprzedniej ciąży, weszła bez problemu. Ogólnie nie wspominam tego badania źle. Najgorsze było jechać i tkwić tam bez kawy i śniadania. Po ostatnim pobraniu pierwsze co to rzuciłam się na kanapkę, która miałam i kawę ;) Mam nadzieje, że teraz będzie podobnie, też mam skierowanie już, zrobię jak wrócimy znad morza.
 
Mój mąż mówi, że to są takie interwencje "z dupy" [emoji23] Ważne, że nic nikomu się nie stało. Teraz to by Ci się jakieś spa przydało za ten stres :)
Oo Tak! Ja tez zadzwoniłam do znajomego z drogówki co o tym sądzi jego Zdanie było bardzo podobne do zdania Twojego męża

Ojej, współczuję. Jakby nie było- niepotrzebny stres [emoji52] trudno, co się stało to się nie odstanie. Wrzuć na luz i przestań się denerwować...
Już wrzuciłam, nakupowałam ciuszków sobie i dziecku Czekam na kuriera
 
Oo Tak! Ja tez zadzwoniłam do znajomego z drogówki co o tym sądzi jego Zdanie było bardzo podobne do zdania Twojego męża


Już wrzuciłam, nakupowałam ciuszków sobie i dziecku Czekam na kuriera
Haha no najważniejsze to sie odstresowac :)
Dawaj zdjęcia z wczorajszych zakupów w Tesco :)
 
Rzeczy z Tesco, każdy zestaw 17 zł, także chyba nie tak najgorzej, kocyk także 17 zl. Inne rzeczy, mniejsze zamówiłam przez neta, także jak przyjdą to tez wrzucę zdjęcia
 

Załączniki

  • EE6F1A1E-4E80-4588-822A-FC1F63A701A7.jpeg
    EE6F1A1E-4E80-4588-822A-FC1F63A701A7.jpeg
    1,7 MB · Wyświetleń: 152
Dzięki za cenne wskazówki :D
Też biorę męża, jak będę mieć kryzys to też pomilczyny razem przez godzinę [emoji28]

Ja już jestem po i było pysznie - serio! Wszyscy mnie straszyli, że to koszmar, że muszę być z kimś itp oczywiście też zabrałam męża, wypiłam kubek na dwa razy, na prawdę było ok, nawet mi smakowało [emoji23] później może trochę byłam senna, ale to była wczesna godzina więc nie wiem czy to wina glukozy czy pory dnia [emoji1598][emoji1431]

Także nie ma się czego bać [emoji6]
 
Ale to jest moment, jak hamulce puszczają podczas zakupów tego typu rzeczy Moje dziecię dzisiaj takie aktywne :tak::tak:najchętniej przelezałabym cały dzień i tylko masowała swój brzuch :p:p
 
Ja już jestem po i było pysznie - serio! Wszyscy mnie straszyli, że to koszmar, że muszę być z kimś itp oczywiście też zabrałam męża, wypiłam kubek na dwa razy, na prawdę było ok, nawet mi smakowało [emoji23] później może trochę byłam senna, ale to była wczesna godzina więc nie wiem czy to wina glukozy czy pory dnia [emoji1598][emoji1431]

Także nie ma się czego bać [emoji6]
Dzięki za pocieszenie [emoji16] ja raczej slodyczami nie gardzę, więc mam nadzieję, że mi zasmakuje [emoji39]
 
reklama
Ja już jestem po i było pysznie - serio! Wszyscy mnie straszyli, że to koszmar, że muszę być z kimś itp oczywiście też zabrałam męża, wypiłam kubek na dwa razy, na prawdę było ok, nawet mi smakowało [emoji23] później może trochę byłam senna, ale to była wczesna godzina więc nie wiem czy to wina glukozy czy pory dnia [emoji1598][emoji1431]

Także nie ma się czego bać [emoji6]
To mnie pocieszyłaś :)
Jutro zdam relacje jak mi poszło ;)
 
Do góry