reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witam nową mamę :)

Pisalyście o L4 u mnie bez problemu lekarz wystawia - sam sie zapytał na początku czy chcę ( na pierwszej wizycie) a że ja cały czas wymiotowałam to chcialam :)
 
cześć!Jestem Ala i mam termin na 1 lipca. Pierwsze dziecko, żadnych przeczuć, zero problemów, zero przygotowań. Nie mam z kim pogadać o ciążowych kwestiach, bo jeszcze studiuję i moje towarzystwo ma inne priorytety.
Witaj :) Rozgosc się :)

Co do zwolnienia lekarskiego lekarz już na pierwszej wizycie mi proponował i teraz co wizytę pyta czy piszemy zwolnienie. Ja jeszcze pracuje ale wiem że nie byłoby problemu żeby wypisal.
 
Si.Kat firma tejpów nie jest najważniejsza. Istotne żeby okleił ktoś kto się na tym zna i umie w ciężarne.

Co do L4 to mnie i w tej i w poprzedniej ciąży od początku prawie pytali czy chce (dwie różne gin).
 
reklama
Do góry