reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Podkoloryzuj trochę lekarzowi sytuację niech wystawia L4
Hehe pomyślimy :p

cześć!Jestem Ala i mam termin na 1 lipca. Pierwsze dziecko, żadnych przeczuć, zero problemów, zero przygotowań. Nie mam z kim pogadać o ciążowych kwestiach, bo jeszcze studiuję i moje towarzystwo ma inne priorytety.
Cześć Alu :) Zapraszamy :) Pączki o dziwo tylko jeden, a zawsze wpadało po kilka sztuk :p Ale żeby była równowaga w przyrodzie wpadły domowe zapiekanki z pieczarkami serem i "kepuczem" :D
Jak samopoczucie w ciąży? :)
 
Ostatnia edycja:
Ja chyba trafiłam na jakiegoś troglodyte, jak tak czytam Wasze wpisy :D Nigdy nie miałam z nim problemu, ale też nigdy nie byłam w ciąży, zawsze rutynowa wizyta ewentualnie tabsy anty i tyle, wydawał się w porządku.
 
Każdy jest dobry gdy nic się nie dzieje. Może się jeszcze dogadacie [emoji846] Ja miałam teraz silną motywację finansową, ale też czuje się lepiej, bo nie mam problemów z kręgosłupem a wtedy prawie nie mogłam siedzieć... plus taki, że pracuje z kolegą i cięższe prace fizyczne on wykonuje [emoji16]
 
Ja od 20.02 na l4 - nie umiem spać, a raczej śpie po 2 godz i póki co nic sie nie zmienia, jestem rozstrojona, nie umiem sie skupić, rozkojarzona... do tego chyba zaczyna sie odzywać rwa kulszowa (ale lekarz stwierdził, ze mam sobie to prywatnie załatwić) Przebywałam tez na l4 - 2 tyg. od początku grudnia bo plamiłam, brałam duphaston, luteine a później jeszcze cyclonmine, ale wróciłam do pracy po 2 tyg, ale leki brałam do 14 tyg. Mój lekarz nie jest chetny do dawania l4.. Następną wiytę mam 6.03 i zobaczymy co wtedy, wolałabym już polegiwa w domku, zastanawiam sie czy Wasi lekarze bez problemu wystawiają wam l4?? i czy czeka mnie zmiana lekarza w połowie ciąży, aktualnie chodzę na NFZ.

Chodzę prywatnie, moj gin wypisuje bez problemu, wpisuje pobolewanie w podbrzuszu i L4 gotowe [emoji39]

cześć!Jestem Ala i mam termin na 1 lipca. Pierwsze dziecko, żadnych przeczuć, zero problemów, zero przygotowań. Nie mam z kim pogadać o ciążowych kwestiach, bo jeszcze studiuję i moje towarzystwo ma inne priorytety.
Witamy kolejną lipcową Mamusię ;)
Pytaj o co chcesz:)


Ja dzisiaj po wizycie - wszystko jest w porządku. Za tydzień w środę połówkowe. )

Wizytujemy razem [emoji16] z tego co pamiętam to chyba jeszcze dwie dziewczyny mają połówkowe w środę [emoji57]
 
Witam nową Mamusie :)

Ja jestem na l4 od 18 lutego. Wcześniej byłam na wychowawczym. Od poprzedniej ciąży nie wróciłam jeszcze do pracy.

Za wszystkie wizytujące trzymam mocno [emoji1696] Moja wizyta też już coraz bliżej bo we wtorek. Wreszcie doczekam się połówkowych.

Życzę Wam udanego i słonecznego piątku. Jakie macie plany na dziś?
 
Dzień dobry. Ja jade dzisiaj na zajęcia do Oświęcimia. Z powrotem będę w Krakowie koło 15. Chciałabym pójść na spinning i wieczorem jakiś film. Ale zobaczymy, czy mnie brak snu nie pokona[emoji4]
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry