reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja jeszcze walcze z przeziębieniem, goraczka mniejsza, kaszel zmienił sie na mokry. Doszedł katar także bez rewelacji. Ale żyje [emoji3]
U mni brzuch nie ciąży, no chyba że wieczorem po obżarstwie [emoji3]Ah ta dzisiejsza młodzież. My chyba takie w tym wieku nie byłyśmy. W ogole jak patrzę teraz nastolatki to brak słów. 16 lat a wygląda na starszą ode mnie [emoji23]
Pracując w sklepie poprosiłam o dowód to grymas niezadowolenia na twarzy, patrze a klientka chwilę temu osiągnęła pełnoletność [emoji23] dowod odebrany 3dni temu [emoji3]
Ja się cieszę jak mnie o dowód proszą [emoji23][emoji23]

Nie dość że pyskate to jeszcze głupie. Nie wiem jak to się na studia dostało
 
My dzis dalej odpoczywamy [emoji4]

Ja jestem malutka i wygladam na jakieś 15 lat. I moj D. Sie smieje ze przezemnie do 50 beda go pytać o dowod przez to ze stoje obok [emoji13]
 
Ja się cieszę jak mnie o dowód proszą [emoji23][emoji23]

Nie dość że pyskate to jeszcze głupie. Nie wiem jak to się na studia dostało
Ja też :D to już chyba taki wiek:p

Pamiętam jak na moich pierwszych studiach, to się wszyscy do wykładowców odnosili uniżenie i z szacunkiem, stosując dużą ilość zwrotów grzecznościowych, a na studiach, które kończyłam w tym roku, to chyba nikt o zwrotach grzecznościowych nie słyszał. To chyba skutek niżu demograficznego i jakiejś zmiany kulturowej...
 
Jak kupowalam kiedyś papierosy i poprosili o dowód to zapytalalam czy obrączka nie wystarczy to mi Pani powiedziała że w tych czasach to różnie ze ślubami [emoji3]
 
Ja też :D to już chyba taki wiek:p

Pamiętam jak na moich pierwszych studiach, to się wszyscy do wykładowców odnosili uniżenie i z szacunkiem, stosując dużą ilość zwrotów grzecznościowych, a na studiach, które kończyłam w tym roku, to chyba nikt o zwrotach grzecznościowych nie słyszał. To chyba skutek niżu demograficznego i jakiejś zmiany kulturowej...
Musiałam posprawdzac ich raporty i stali nademna jak kaci to im powiedziałam że jak ***** nie usiada to będą tu do jutra.
Jeszcze mnie gadki wkurzyły że czemu tak długo że czemu teraz jego czy ja się mogę pospieszyc. Myślałam że rzucę w nich tymi raportami.
80% z nich się zachowuje jakby rozum zjedli a jak przychodzi co do czego to nie potrafią nawet instrukcji przeczytać. I jest tylko yyyyy I yyyy jak się spytasz co robi.
 
Mam kolegę w moim wieku czyli 40latek 2 dorosłych dzieciaków na karku i ostatnio chodzili bo domach jacyś tam domokrażcy i on otworzył a babka do niego jest mamusia albo tatuś bo on tak wygląda jak chłopczyk właśnie
 
Musiałam posprawdzac ich raporty i stali nademna jak kaci to im powiedziałam że jak ***** nie usiada to będą tu do jutra.
Jeszcze mnie gadki wkurzyły że czemu tak długo że czemu teraz jego czy ja się mogę pospieszyc. Myślałam że rzucę w nich tymi raportami.
80% z nich się zachowuje jakby rozum zjedli a jak przychodzi co do czego to nie potrafią nawet instrukcji przeczytać. I jest tylko yyyyy I yyyy jak się spytasz co robi.
Znak czasów...
Właśnie dlatego nie uczę, chociaż mam ku temu możliwości, nie zdzierżyłabym:growl:

Mam kolegę w moim wieku czyli 40latek 2 dorosłych dzieciaków na karku i ostatnio chodzili bo domach jacyś tam domokrażcy i on otworzył a babka do niego jest mamusia albo tatuś bo on tak wygląda jak chłopczyk właśnie
Hehe, ale czad :D
 
reklama
Do góry