reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja będę miała połówkowe 20+0. Lekarka mi dała do wyboru dwa tygodnie, wzięłam termin w tym pierwszym. Dla pewności. Jak by coś nie tak wyszło (choroba, nieplanowany wyjazd itd.). Najwyżej pójdę drugi raz, jak się nie uda.
 
To będziesz pierwsza ja dopiero 17:40Kochana ja mam dopiero na 07.03. Miało być teraz w piątek ale tak mi popieprzyli i dwa tyg później [emoji53] a termin 12.07
Ja mam połówkowe 12.03, a termin na 23.07, to będzie równo 21+0 :) Kochane a czujecie już jakieś ruchy? Wczoraj zaczął się 19 tydzień i póki co nic a nic :(
 
Ja mam połówkowe 12.03, a termin na 23.07, to będzie równo 21+0 :) Kochane a czujecie już jakieś ruchy? Wczoraj zaczął się 19 tydzień i póki co nic a nic :(

Ja jeszcze nic nie czuje. Chociaż może tak, ale to raczej praca jelit. Nadal czekam na pierwsze motylki. ;)
 
Ja mam połówkowe 12.03, a termin na 23.07, to będzie równo 21+0 [emoji4] Kochane a czujecie już jakieś ruchy? Wczoraj zaczął się 19 tydzień i póki co nic a nic :(

Ja czuje ruchy juz od ponad miesiąca ale u mnie druga ciąża i na dodatek 21+2. Spokojnie jeszcze się wszystkie doczekacie ruchów. A potem się zacznie marudzenie dlaczego on/ona mnie tak kopie[emoji6]
 
Ostatnia edycja:
Ja też jeszcze nic nie czuję, u mnie 18 tydzień i pierwsza ciąża. Czasem jakieś puknięcia, ale to raczej jelita :-)
 
Jeszcze wcześnie zwłaszcza że to pierwsza ciąża. Ja czułam coś jakoś w połowie 18tyg. Teraz 23 I już są kopniaki chociaż czasem to odczucie jest jak pękające bąbelki w brzuchu zależy jak się. Ulozy
 
reklama
Ja mam połówkowe 12.03, a termin na 23.07, to będzie równo 21+0 :) Kochane a czujecie już jakieś ruchy? Wczoraj zaczął się 19 tydzień i póki co nic a nic :(
U mnie 18tydz i też raczej czuje jelita [emoji16] pierwsza ciąża więc nie shizuje, mam jeszcze troche czasu [emoji14]
Moja znajoma mi powiedziała że poczuła ruchy w 14tyg [emoji16] jej pierwsza ciąża. Nie chciałam sie spierac z nią[emoji14] moze taki przypadek wczesny [emoji16]
 
Do góry