reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Kasia owszem,ale ja jestem przerażona. Jak ostatnio mi się zdrowie posypało to wydałam 400zl na badania. Przez wieloletni stres w pracy dzieją się takie rzeczy, że naprawdę to już nie przelewki.. trzeba o siebie dbać. U mnie jeszcze każda kolejna ciąża dokaldnie swoje..
 
Właśnie dzwonili z przychodni przełożyć badania połówkowe na dzień wcześniej czyli nowa data do odliczania to 5 marzec o 11:00. Idę do lekarki która mi robiła prenatalne w poprzedniej ciąży więc mam nadzieję że i teraz okaże się szczęśliwa [emoji4]
Czyli tym razem wizytujemy tego samego dnia, ja mam o 12-tej :-)
Wizytujemy w takim razie w tym samym dniu tylko ja mam wizytę późnym popołudniem
Ooo, to już jest nas 3 :-)
Zobacz załącznik 942834

Zgadnijcie co to oznacza !!! [emoji23]

Oczywiście nie wiem jak teraz wytrzymam 2,5tyg

Moja wymarzona córeczka !!!
Gratuluję[emoji173]

Widzę, że przewijał się temat stażu w związkach, u nas w kwietniu minie 14 lat związku, a w lipcu jeszcze przed terminem porodu 4 rocznica ślubu :-)

Wczoraj pierwszy raz od tych 14 lat mój M miał wolne walentynkowe popołudnie i poszlismy do kina na "pies, który wrócił do domu", i też dostałam kwiatka. Nie lubię tego całego szumu walentynkowego, dla mnie dzień jak każdy inny :-)

Po powrocie z kina, niestety musieliśmy jechać z pieskiem na pilną wizytę, nie wiadomo kiedy urósł mu nadziąślak, boli go i nie bardzo może jeść, nawet pić. Dostał serię zastrzyków przeciwbolowych i w sobotę prawdopodobnie będzie miał zabieg, będą to wycinać. Martwię się bo nie jest już najmłodszy, zabieg w pełnej narkozie, a nie wiem czy mój m urwie się na te 3-4 godziny z pracy... nie wniosę 35 kg psiaka do samochodu i później do domu. Eh... zawsze coś [emoji53]
 
@AsiaGJ - U mnie też pewnie będzie poślizg więc praktycznie w tym samym czasie będziemy podglądać nasze maluszki. Miałaś już jakieś sugestie co do płci? :)
 
Ja na 19.02 umówiłam dodatkowe usg, żeby przed lotem sprawdzić, ale to będzie już 18t4d, więc pewnie będzie mógł większość pomiarów połówkowych zrobić już. A takie faktyczne połówkowe mam 7.03 i później dodatkowe z pakietu LuxMed 17.03, także trochę sobie dziewczynę pooglądam :D Zastanawiam się czy na wyjazd nie pożyczyć albo kupić detektora (za 60 ziko mogę odkupić).
 
Ja na 19.02 umówiłam dodatkowe usg, żeby przed lotem sprawdzić, ale to będzie już 18t4d, więc pewnie będzie mógł większość pomiarów połówkowych zrobić już. A takie faktyczne połówkowe mam 7.03 i później dodatkowe z pakietu LuxMed 17.03, także trochę sobie dziewczynę pooglądam :D Zastanawiam się czy na wyjazd nie pożyczyć albo kupić detektora (za 60 ziko mogę odkupić).
To dużo wizyt Cię czeka. Fajnie będziesz spokojniejsza przed wyjazdem. Ja jestem zadowolona z detektora. Nie używam go często ale za każdym razem do tej pory udaje mi się złapać serduszko. Swój kupiłam za 95 zł. Przypomnij na jak długo wylatujesz?
 
Zobaczcie co udało mi się kupić:) ten egzemplarz jest na prezent. Strasznie mnie korciło żeby sobie kupić "jestem w ciąży", ale w końcu się nie zdecydowałam. Mogłam obejrzeć zawartość w aptece i naprawdę uważam, że te segregatory są super przygotowane:)
 

Załączniki

  • 20190215_112800.jpg
    20190215_112800.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 71
reklama
Zobaczcie co udało mi się kupić:) ten egzemplarz jest na prezent. Strasznie mnie korciło żeby sobie kupić "jestem w ciąży", ale w końcu się nie zdecydowałam. Mogłam obejrzeć zawartość w aptece i naprawdę uważam, że te segregatory są super przygotowane:)
Ja się zastanawiałam nad koszulami od niej no ale na kasie nie śpię,


Dziś chłop mnie gdzieś zabiera na kolacje i nie chce powiedzieć gdzie [emoji848]
 
Do góry