reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

A nie możesz iść do innego gdzie będzie taka możliwość ?
Muszę zrobić koniecznie tam - to laboratorium przyszpitalne. W innym mogę nie zdążyć dostac wyniku do wizyty. Takie to porąbane ale cóż. 24 lutego kończę 21 tygodni, 25 mam zrobić glukozę, 27 z samego rana mam wizytę i już muszę mieć wynik. Nie mogę zrobić badania ani szybciej ani później... Bezsens, wiem. Ale inne laboratoria nie dają mi gwarancji, że dostanę wynik we wtorek albo chociaz środę z rana...
 
reklama
Tego koncertu to Ci zazdroszczę. Ja miałam w planach dzisiaj jakieś wyjście bo dziś mam urodziny ale młoda od wczoraj z gorączka wiec nic z tego. W zamian posprzątałam u niej w szafie, zrobiłam przegląd jej ciuchów. Teraz jeszcze wypadałoby u mnie w szafie zrobić ale to może na drzemce, o ile dzisiaj w ogóle jakaś bedzie[emoji6]
Miałam sprzątać ale zepsuł mi się odkurzacz i jak na złość z każdego kata wyziera syf, a sprzątałam dwa dni temu[emoji19]


Jeden z plusów mieszkania w Niemczech jest taki, że tu nie ma przepychanek w lidlu. Mało tego można wszystko online zamówić.

Miłego dnia dziewczyny!!

Wszystkiego najlepszego:)
 
@Althea najlepszego
My jutro na koncert idziemy a dzisiaj jakąś niemoc u mnie M na służbie a ja miałam trochę ogarnąć chatę a siedzę jem ananasa i sił brak
 
Dwóch wojskowych w domu? Musi być tam ostra dyscyplina [emoji2]

Ja tez mam dylemat - wstać czy nie wstać. Wczoraj polatalysmy trochę po plaży z córka i dzisiaj tez chciałyśmy bo w końcu temperatura zbliża się do 10 stopni, no ale raczej marnie to widzę [emoji23]
Przez chwilę syn jeszcze coś mówił o szkole wojskowej ale na szczęście mu przeszło ;););)
 
Gratuluje udanych wizyt!:)
@Althea wszystkiego co sobie zamarzysz ;)
@.jagódka dzięki za cynk, może coś się wybierze z resztek :D

Mnie w nocy złapała jelitówka, nie wiem skąd załpałam... Póki co umieram ;( żołądek nie przyjął nawet dwóch sucharków.

Milego dnia !
 
@Althea Wszystkiego najlepszego!!!
Ja musze poduszkę do karmienia kupić i do spania przy okazji.
Dzisiaj mam takiego lenia, ale zaraz zabieram się za sprzątanie i babeczki zrobię na deser. [emoji14]
 
reklama
Ja już po śniadaniu, zaraz zmykam do optyka. Gorszy dzień coś dziś mamy. Chłop się obudził w panice, coś mu się śniło i teraz taki wystraszony siedzi.

Oby do wieczora
 
Do góry