reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Właśnie czytałam artykuł o rodzinie z trójką dzieci i na początku stycznia urodziły się jeszcze trojaczki, mieszkają w dwupokojowym mieszkaniu. Normalnie życie wywróciło się do góry nogami.
A ja się głowię jak my się pomieścimy w naszym dwupokojowym mieszkaniu [emoji3]
 
reklama
Wszystkozajęte, ale łożysko na przedniej tłumi ruchy, to z tyłu jest lepsze pod tym wzgledem
Tak właśnie powiedziała pani doktor
A tatuś zwariował usłyszał dzisiaj serducho i ciuchy zamawia już
 

Załączniki

  • 1912016_product_print-1.jpg
    1912016_product_print-1.jpg
    26,8 KB · Wyświetleń: 71
Miałam tłumaczyć co z tym urlopem na macierzyńskim, ale jak poszłam się zdrzemnąć to już wszystko wyjaśniłyście :-)

Ja nie mam dni z 2018, bo brałam wolne jak synek był chory, żeby na zwolnienie nie chodzić. A Wam powiem, że jeśli któraś zdecyduje się na urlop wychowawczy to urlop wypoczynkowy lepiej do końca wykorzystać po rodzicielskim, bo przypadnie.

U mnie ruchy coraz częstsze i coraz mocniejsze. Plastulinka zazdroszczę i tak szaleństw w brzuchu, bo mój maluszek mógłby fikać jeszcze bardziej :-D

No i umówiłam połówkowe u lekarza, którzy ma świetne usg, mam nadzieję, że płeć się potwierdzić. Niecierpliwie czekam do 25.02 :-)
 
Miałam tłumaczyć co z tym urlopem na macierzyńskim, ale jak poszłam się zdrzemnąć to już wszystko wyjaśniłyście :-)

Ja nie mam dni z 2018, bo brałam wolne jak synek był chory, żeby na zwolnienie nie chodzić. A Wam powiem, że jeśli któraś zdecyduje się na urlop wychowawczy to urlop wypoczynkowy lepiej do końca wykorzystać po rodzicielskim, bo przypadnie.

U mnie ruchy coraz częstsze i coraz mocniejsze. Plastulinka zazdroszczę i tak szaleństw w brzuchu, bo mój maluszek mógłby fikać jeszcze bardziej :-D

No i umówiłam połówkowe u lekarza, którzy ma świetne usg, mam nadzieję, że płeć się potwierdzić. Niecierpliwie czekam do 25.02 :-)
Nie dadzą Ci wychowawczego jeśli nie weźmiesz od razu wypoczynkowego, inaczej się nie da- próbowałam
 
Mówiła dzisiaj ginka że może być wcześniej przy drugim dziecku chociaż łożysko mam na przedniej ścianie ale zobaczymy będę czekać cierpliwie na te kopniaczki
Ja tez mam na przedniej i Przyznam, ze lipa. Wczoraj na koncercie kopała jak trąbka grała i to czułam. Potem przed snem poczułam a tak to dziś ze dwa kopniaki i cisza. Z Maksem czułam wyraźniej ale łożysko miałam na tylnej.
Tak właśnie powiedziała pani doktor
A tatuś zwariował usłyszał dzisiaj serducho i ciuchy zamawia już
Jest wersja z mamą?
No i GRATULACJE [emoji173]️ gang dziewczyn się powiększa :)

Po psie nadal cisza. Dziś przyjechali goście na pokoje i trafiła mi się ciężarówka w 7 miesiącu ciąży [emoji4][emoji4] psycholog dziecięcy. Bardzo fajne tematy poruszaliśmy. Generalnie, mam fajnych gości na ten weekend. Nie nadrobiłam wszystkich stron- przepraszam. Nie mam na to za bardzo siły. Tym bardziej, ze wola mnie żelazko bo kolejna tura rzeczy do prasowania....
A wczoraj na koncercie „raz,dwa,trzy” zdobyłam dla Zosi coś takiego:
IMG_7342.JPG
 
reklama
Ja tez mam na przedniej i Przyznam, ze lipa. Wczoraj na koncercie kopała jak trąbka grała i to czułam. Potem przed snem poczułam a tak to dziś ze dwa kopniaki i cisza. Z Maksem czułam wyraźniej ale łożysko miałam na tylnej.

Jest wersja z mamą?
No i GRATULACJE [emoji173]️ gang dziewczyn się powiększa :)

Po psie nadal cisza. Dziś przyjechali goście na pokoje i trafiła mi się ciężarówka w 7 miesiącu ciąży [emoji4][emoji4] psycholog dziecięcy. Bardzo fajne tematy poruszaliśmy. Generalnie, mam fajnych gości na ten weekend. Nie nadrobiłam wszystkich stron- przepraszam. Nie mam na to za bardzo siły. Tym bardziej, ze wola mnie żelazko bo kolejna tura rzeczy do prasowania....
A wczoraj na koncercie „raz,dwa,trzy” zdobyłam dla Zosi coś takiego: Zobacz załącznik 941245
Robią na zamówienie
 
Do góry