reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziewczyny czy to normalne że w 20tyg dzidziol jest bardzo ruchliwy w brzuchu? Cały czas się wierci w brzuchu i zastanawiam się czy to norma. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne że w 20tyg dzidziol jest bardzo ruchliwy w brzuchu? Cały czas się wierci w brzuchu i zastanawiam się czy to norma. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.

Tak, normalne :) Ma dużo miejsca to może salta sadzić jeszcze :) później już raczej się rozpycha i przeciąga, wbijając kończyny w Twoje organy ;)
 
Dziewczyny czy to normalne że w 20tyg dzidziol jest bardzo ruchliwy w brzuchu? Cały czas się wierci w brzuchu i zastanawiam się czy to norma. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.
Jak ci zazdroszczę tych ruchów w pierwszej ciąży też czułam ruchy w 20t teraz zostaje odliczać do tego czasu jeszcze 5 tygodni
 
:) i jeszcze odliczajac kase na paliwo przynajmniej u mnie :) to zawsze cos wiecej w kieszeni zwłaszcza ze zarobki mam marne :)
Ja właśnie też na paliwo wydaje sporo bo mieszkam 30 km od miejsca pracy więc dziennie 60 km jak nic robię. Już bym poszła na zwolnienie ale mimo że mam umowę na czas nieokreślony to jakoś martwię się o pracę i między innymi dlatego też poważnie biorę pod uwagę powrót po 6 miesiącach. U mnie zarobki w zależności od miesiąca bo pracuje na podstawie plus system prowizyjny. Ale właśnie jak do zwolnienia liczy się suma zarobków przez ostatnie 12 miesięcy, więc wchodzą w to te zarobki z miesięcy gdzie prowizja jest wysoka to no jak nic opłacaloby mi się teraz siedzieć w domu a nie jeździć do pracy.
@AjahiS a Ty jeszcze pracujesz? Do kiedy myślisz pracować?

Dziewczyny melduję się po wizycie 1,5 godz opóźnienia
Dzidziolek zdrowo rośnie serducho bije wszystko ok i na 80% dziewczynka
Super !! Gratulacje :)
 
reklama
Ja właśnie też na paliwo wydaje sporo bo mieszkam 30 km od miejsca pracy więc dziennie 60 km jak nic robię. Już bym poszła na zwolnienie ale mimo że mam umowę na czas nieokreślony to jakoś martwię się o pracę i między innymi dlatego też poważnie biorę pod uwagę powrót po 6 miesiącach. U mnie zarobki w zależności od miesiąca bo pracuje na podstawie plus system prowizyjny. Ale właśnie jak do zwolnienia liczy się suma zarobków przez ostatnie 12 miesięcy, więc wchodzą w to te zarobki z miesięcy gdzie prowizja jest wysoka to no jak nic opłacaloby mi się teraz siedzieć w domu a nie jeździć do pracy.
@AjahiS a Ty jeszcze pracujesz? Do kiedy myślisz pracować?


Super !! Gratulacje :)
Ja jestem na L4 od 21 grudnia. Z moimi wymiotami nie dałabym rady chodzić do pracy :-(
 
Do góry