reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Siedze na przerwie w kantynie i przyszedl chlopak. Myl kubek 10 min, potem kolejne 7mi wyciagal recznik papierowy i go wycieral. Kolejne kilka minut zawijal go w reklamowke i w koncu schowal do torby. Juz myslalam ze sobie wyjdzie, a on zaczal myc zlew i wycierac blat. Serio popelnie morderstwo za chwile [emoji2955]
 
reklama
Dziewczyny czy to normalne że w 20tyg dzidziol jest bardzo ruchliwy w brzuchu? Cały czas się wierci w brzuchu i zastanawiam się czy to norma. To moja pierwsza ciąża i nie wiem czego się spodziewać.
Tak normalne, ja mam 18 tydz a wczoraj przez dobra godzinę maluch wywijal fikolki, ciekawe czy dziś też


Muszę wyjść z łóżka młodego bo zasnął ale tak leży że boję się że go obudzę....
 
Tak normalne, ja mam 18 tydz a wczoraj przez dobra godzinę maluch wywijal fikolki, ciekawe czy dziś też


Muszę wyjść z łóżka młodego bo zasnął ale tak leży że boję się że go obudzę....
Ja ostatnio poczułam jakby bąbelki, myślałam że to to ale już się nie powtórzyło. [emoji853]
 
Zazdroszczę, ja zaczynam 18 tydzień i nic... to moja pierwsza ciąża i czekam na pierwsze ruchy z niecierpliwością.
Spokojnie, w pierwszej ciąży zazwyczaj jest tak, że te ruchy odczuwa się później [emoji6] jeszcze na pewno nie raz da o sobie znać


Ja znów nie śpię... nawet nie czuje się śpiąca, a wstaje codziennie o 8. W dzień nie śpię. M ogląda w salonie jakiś serial, a ja marzę o frytkach lub jakimś innym fast foodzie [emoji15] na dodatek wiatr wieje tak starsznie że aż okna trzeszczą i klapka od skrzynki na listy halasuje, M zakleil ale nic to nie dalo [emoji53]

Od dziś obiecałam sobie że będę chodzić z psem raz dziennie, zazwyczaj robi to M albo psinka wychodzi na ogród ale dziś pod wieczór zrobiłam sobie polgodzinny spacer z nią i tak mi jakoś fajnie bylo rozruszać kosci [emoji4] a że od jakiś dwóch tyg w ogóle z nią nie chodziłam to dodatkowo czułam że ją zaniedbuje, zawsze ja chodziłam a teraz niemoc mnie dorwala. Obym wytrwala[emoji4]
 
Ja wrocilam juz/dopiero z pracy. Nareszcie weekend, w planach mam przenienie moich ubran w inna szafe i zrobienie miesca na mlodego ubranka.
 
Zazdroszczę, ja zaczynam 18 tydzień i nic... to moja pierwsza ciąża i czekam na pierwsze ruchy z niecierpliwością.
Spokojnie [emoji8] ja tez tylko czasem czuhe takie pojedyncze muśnięcia. Do kopniaka jeszcze duzo brakuje [emoji13]w pierwszej ciąży podobno pozniej sie czuje. Więc i my sie doczekamy [emoji4]
 
reklama
Moje dziecko nie daje spać w nocy. Nie wiem co ja taka czuła jestem. Dwie ciąże dzieci dokazywały w brzuchu i spałam. Teraz co ruch to się budzę. A maluch daje czadu najbardziej w nocy. Miałam pospać do 10 ale słyszę, że syn wstał. Muszę zejść i zrobić śniadanie...
 
Do góry