reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja sobie zamawiam takie dziecko [emoji23][emoji23]

Nawet nie wiesz jak się boje jakie te dziecko będzie. [emoji23]
Mam nadzieje, ze tez lubiące spać.
Co prawda moja mała po roku taka się zrobiła. Na początku kolki przechodziliśmy co był okropny czas i nic nie pomagało. Jak kolki się skończyły, to była przestawiona przez nie i w dzień spała, a na wieczór dziecko żywe.
Oprócz tego jest bardzo samodzielna,madra dziewczynka, która potrafi sama sobą się zająć odkąd pamietam.
 
reklama
Chciałabym ale napownice mam strasznie nędzna, jak kupię prasę kaletnicza (bo mam w planach) to będę jechać i z bodziakami;) i rampersami. Na pewno jakieś bloomersy uszyje na lato:)
Jak Ci tak dziurawi spodnie to zrób sobie latki,naszyj jedna na drugą i naszyj na kolana taki cały pakiet. Jak zjedzie jedną warstwę to odprowadzanie i spodnie dalej jak nowe:)
Właśnie tak myślalam robić ale moja mama kazala je przeznaczyć na " po domu" bo wszystkie na podwórko juz krótkie :) ale bede musiala zmienic taktyke bo za duzo tych "na po domu" się zrobiło :). Ja mam w planach dopiero napownice kupić - dziewczyny prym love polecają i nożycki jakieś lepsze :) i mocniejsza maszynę :D hehe co ja bym nie kupiła :)
 
Nie, te prym to nie dla mnie, ja muszę mieć stołowa,żeby jeszcze skórzane torebki ogarnąć. Nożyczki mam fiskarsa, bardzo fajne są:) overa mam juki. Maszynę muszę zmienić na przemysłowa,ale na razie brak kasy...
 
Nawet nie wiesz jak się boje jakie te dziecko będzie. [emoji23]
Mam nadzieje, ze tez lubiące spać.
Co prawda moja mała po roku taka się zrobiła. Na początku kolki przechodziliśmy co był okropny czas i nic nie pomagało. Jak kolki się skończyły, to była przestawiona przez nie i w dzień spała, a na wieczór dziecko żywe.
Oprócz tego jest bardzo samodzielna,madra dziewczynka, która potrafi sama sobą się zająć odkąd pamietam.
Moja córcia przesypiala cale noce od momentu skonczenia 2 miesiąca i teraz mam za swoje - w lipcu kończy 8 lat i w nocy robi wędrowki ludów. dzisiaj mnie budziła z 10 razy bo za ciemno za oknem, a kiedy bedzie dziń, usnąć nie mogę, siku mi się chce itp itd. Syn przespał całą noc pierwszy raz mając 14 m-cy przed moim powrotem do pracy ale teraz w nocy nic go nie obudzi :D
 
Ja grupy krwi nie muszę robić, tylko przynieść z tamtej ciąży.
Co do obiadu, to ja pizze zamówiłam. [emoji1]
Córka w żłobku, ja pranie robie i dzisiaj bardziej leniwy dzień.
Co do spania, to cudowne dziecko mi się trafiło. Moja mała potrafi iść o 20/21 i śpi do 9/10. Oprócz tego drzemka w dzień. Jak ma żłobek to trochę inaczej to wyglada.
Mój pierwszy syn spał do 9 ( po tatusiu lubi długo spać ), kładłam go spać po 19, bawił się trochę w łóżeczku i zasypiał. Rano wstawałam zawsze wcześniej od niego i miałam czas na zrobienie porządku. Młodszy poszedł we mnie i wcześnie rano wstaje [emoji4]
 
Nie, te prym to nie dla mnie, ja muszę mieć stołowa,żeby jeszcze skórzane torebki ogarnąć. Nożyczki mam fiskarsa, bardzo fajne są:) overa mam juki. Maszynę muszę zmienić na przemysłowa,ale na razie brak kasy...
No tak na twoje torebki to musisz coś mocniejszego mieć. Overa mam brother - zastanawialam sie nad juki ale w sklepie w koncu mi doradzili tego brothera i zadowolona bardzo jestem. Maszynę zwykła mam lichego łucznika który mi petluje na zamkach i dlatego musze kupic cos do mocniejszego bo mi caly efekt psuje to pętlowanie. Tu na overze ładnie wykończone a zamek spaprany :( Ale ja szyję tylko na własny uzytek więc przemyslowej nie będę kupować - zresztą funduszy brak ale jak widze jak one szyją to aż miło :)
 
Mój 20 latek teraz śpi jak zabity mogliby go wynieść z domu a on się nie obudzi ;)ale za to jak był mały nie spał wcale wiecznie kolka ból brzucha ciężko było może drugie będzie spiochem po mamusi
 
A ja mam nagrodę za lenistwo :D już że 20 minut małe tak mnie atakuje że szok, normalnie takie kopniaki dostaję że aż strach pomyśleć co będzie później :D
 
A ja mam nagrodę za lenistwo :D już że 20 minut małe tak mnie atakuje że szok, normalnie takie kopniaki dostaję że aż strach pomyśleć co będzie później :D
Ale fajnie. Mój się coś uspokoił. Czuję go ale nie tak jak wcześniej.

Co do spania to gościu za mną w autobusie sobie pochrapuje na cały autobus aż sama bym przysnela [emoji23]
 
reklama
Ja też planuje na Żelaznej, póki co robiłam jeden raz grupę krwi a mam Rh - , może lekarz zleci ponownie ale tego dowiem się najwcześniej 15.02 na wizycie
Daj znać co Ci powiedział [emoji4]

Nawet nie waż sie uciekac z forum!!
Spokijna głowa, dziś mam z Janką randkę to wybiję jej te głupoty z głowy [emoji41]

U mnie też rh- M ma rh+ miałam robione przeciwciała czy nie występują i coś tam gin mówił że może pod koniec ciąży będzie jakiś zastrzyk potrzebny ale nie zagłebialam się w to narazie
Wiem że do zabiegu w szpitalu trzeba mieć potwierdzona grupę krwi i niby oni robię też przed zabiegiem bo jest wymóg dwókrotnego potwierdzenia taka miała mieć przed Konizacją robione ale pewnie co szpital to swoje wymogi
Tak, to chyba tak jest wlasnie, ze do zabiegu.
Mam wrażenie, że Cię ponosi trochę. Nikt nie ustalił niczego póki co.
Co zrobisz jak nic nie zrobisz [emoji6]
Można normalnie, nadmiar wysikasz;)


Dzięki w imieniu pączucha. Wiek fajny jak sie nie jest w ciąży [emoji23] i tak też jestem taka.stara jak Ty [emoji1787]
Ja pamiętam, pierwsza ciąża, zero rozstępów, zadowolona, a po porodzie zobaczyłam swoje uda[emoji33][emoji33][emoji33][emoji33] matko całe pociete.




Sto lat!



O mamo ostatnio robiłam, ale jeszcze bym zjadła, bardzo lubię gołąbki:)
My, stare kobiety [emoji6][emoji23] masz rację co do dwulatka i ciąży. Ten egzemplarz ma jak y nadmiar energii i pomysłów. Mi uda tez pocięło ale bardzo mało. Gorzej z brzuchem [emoji35]
Nie chce zapeszać ale pochwale się - od 3 dni nie wymiotowalam :D mdli mnie nadal ale utrzymuje wszystko w żolądku :) jutro u mnie 15tc.
I to jest super wiadomość!!! [emoji1360][emoji1360][emoji1360] w końcu się doczekałaś [emoji4]
U mnie też nie ma przeciwciał, lekarz mówił też o zastrzyku ale jeszcze za wcześnie i kiedyś był refundowany ale teraz zapewne w ramach szukania oszczędności już nie jest. Z tego co mówił mi lekarz to ta "szczepionka" miała by być w okolicach 30 tyg i kosztować około 400 zł ale mogę się mylić.
Może @Wyjątkowa Marta przez to że masz masz mieć planowaną cesarkę musisz mieć drugi raz w ramach potwierdzenia niejako przed zabiegiem
Tak, teraz coś mi się przypomina, ze mój gin mówił, ze dwa razy tym bardziej ze mam mieć cc.
@Wyjątkowa Marta a jak ogarniesz gości w późniejszej ciąży albo po porodzie ?
A ten gość zafascynowany kobietami w ciąży pojechał? ;)
[emoji23][emoji23][emoji23] hahahaha pojechał, ale dotrzymywał mi towarzystwa do 12;00 i zagadywał cały poranek [emoji41][emoji23]
Ja tuż przed porodem zamykam pensjonat minimum na miesiąc [emoji4]
Narobiłyście mi smaka na lody, właśnie zamknęłam laptopa i lecę do sklepu, praca może poczekać [emoji23]
W między czasie umówiłam się na połówkowe, na 5.03, równy miesiąc czekania [emoji173]
To mamy połówkowe tak samo [emoji4][emoji4]
Grupę trzeba robic dwa razy, dokładnie, zmieniły się zalecenia. Ja zrobiłam kawkę i czytam, bo już uszyłam to, co było zamówione. Teraz chyba się wezmę za to, co miałam w planach, kupiłam śliczny Softshell i chce uszyć takie spodnie na wiosnę i jesień, zewnętrzne. Liczyłam na dziewczynkę i z myślą o niej wzór w piwonie, a tu kicha poleca do jakiejś małej klientki:)
Jak dla bardzo małej klientki to się piszę [emoji4]
Cześć dziewczyny :) Wszystkiego dobrego dla większych i mniejszych solenizantek!
Ja niestety znów cierpię na bezsenność i miałam atak migreny od wczorajszego wieczoru aż do teraz... Doszły wszystkie migrenowe dolegliwości, włącznie z gastrycznymi. Idę do neurologa niedługo, może coś poradzi. Muszę trochę odpocząć po przebojowej nocy.
Co do spojenia łonowego to też czuję jakby się rozchodziło. To chyba prawidłowy objaw.
Cholera, niedobrze [emoji52] strasznie współczuję, bo to odbiera radość ze wszystkiego [emoji20]
U mnie dziś makaron z truskawkami na obiad :) dzieci będą mieć radochę :) ja tez zresztą....

Kobieto, coś Ty mi ze śliniankami narobiła [emoji50][emoji1360]

Wkurza mnie juz to smarowanie. Używam bio oil i jego formuła doprowadza mnie do szału. Jest stanowczo za tłusta [emoji35]
 
Do góry