reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Tego subwaya to jeszcze bym może zjadła, ale generalnie kanapki też wolę z tostowego chleba i na ciepło, lepiej wchodzą [emoji1] ale z żadną wędlina, brrr


Jagodka haha no to nieźle, moi dziwnym trafem o mleko z cyca nie wypytywali[emoji23]
Do tej pory jadlam tosty z serem z opiekacza [emoji39]. Dziwne ze od miesa nas tak odrzuca, ja juz co prawda moge cos miesnego zjesc ale i tak nie wszystko mi przejdzie.
 
reklama
Czesc dziewczyny
Ja wlasnie padlam po imprezie corki. Robiłam wlasnie pierogi drożdżowe.
Co do wyprawki wyzbylam się wszystkiego wiec zacznę od zera, ale pod koniec ciąży.
Co do poznania płci dziecka nie wiem czy chce poznac, chyba poczekam do porodu, ale bedzie Adas . Zawsze dotej pory trafialismy ( 3 razy) wiec moze i tym razem sie uda.
Myśmy trafili za pierwszym razem w to co miało być czyli syna, potem mój M chciał córkę ale kolejnych dwóch synkow wyszło [emoji1] teraz też pewnie chce ale już mi o tym nie mowi, ja przeczuć nie mam i nie chce się nastawić ale mówię sobie że z naszym szczęściem pewnie będzie znów siusiak [emoji23]
 
Momof ja też już mam;) tzn nie jakoś mega,ale zauważyłam po nocy zaschnięte mleko na sutkach;)
Rety jak dobrze że jest to forum, to moja pierwsza ciaza i nawet nie ogarnęłam tego tematu i nie sądziłam że na tak długo przed porodem mogą mieć miejsce takie rzeczy :) jestem przed 30stka a czuje się w tych ciazowych tematach jak dziecko we mgle.

Hej kobietki. Jestem nowa na forum ale myślę że będzie ciekawie wymianiac sie informacjami na goraco ;) pozdrawiam wszystkie ciężarówki.Zobacz załącznik 937271
Witaj :)

Jak u Was z przyjmowaniem witamin czy samego kwasu foliowego? Łapę się na tym że coraz częściej zapominam żeby wziąść..
 
Rety jak dobrze że jest to forum, to moja pierwsza ciaza i nawet nie ogarnęłam tego tematu i nie sądziłam że na tak długo przed porodem mogą mieć miejsce takie rzeczy :) jestem przed 30stka a czuje się w tych ciazowych tematach jak dziecko we mgle.


Witaj :)

Jak u Was z przyjmowaniem witamin czy samego kwasu foliowego? Łapę się na tym że coraz częściej zapominam żeby wziąść..
Mam ten sam problem. Latam biegam i zapominam
 
Witajcie kobietki! ;) daaaawno mnie nie było dużo się działo poza tym czasu ostatnio brak a jak zajrzę to troszkę poczytam! :D mam nadzieję że wszystko u Was dobrze jak również z Waszymi dzieciaczkami:tak::)

Hej! Jak miło Cię „widzieć”! [emoji173]️ co u Ciebie? Oby same pozytywy! [emoji5]

Co do witamin, to ja biorę regularnie. Łykam Prenatal Duo, czyli jedną tabletkę z witaminami i minerałami i dwie kapsułki z DHA. Ustawiłam sobie przypomnienie i biorę w trakcie obiadu. Dość rygorystycznie pilnuję też michy. Raz, że boję się cukrzycy. A dwa, że już na „dzień dobry” (przez własne totalne niedbalstwo, w tym odstawienie regularnego sportu, bo czasu brak bla bla bla) startowałam z nadwagą + 15 kg :/. Nie mogę dużo przytyć.
 
reklama
Do góry