reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
My w szpitalu dostajemy niebieskie pudełko- trochę próbek ulotek itp. I paczke pampersów 1 premium care- tzn w 2017 tak było.
 
@PaulynaCiupka witaj, napisz coś o sobie ;) mamy tu wątek poznajemy się i Tabelkę z danymi :)

młody mi właśnie padł aaaa obawiam się że okolo północy będzie pobudka....

Ja w 2015 już nie brałam niebieskiego pudełka, przy pierwszym musiałam podać adres, spam próbek mm potem był heh, przy drugim wzięłam bez ankiety (o ja niedobra :p ) a przy trzecim sobie darowalam.
 
Zaraz wszystko napisze :) tylko mam wyjsc na jakas "niespodzianke" dam znac jak wroce ;)
W skrócie ciaza druga, starszy ma juz 7 :)) co bedzie jeszcze nie wiemy. 20 luty usg polowkowe moze bedzie jiz wiadomo :)
 
Miałam właśnie bliskie spotkanie z muszlą cały dzien mnie męczyło kurcze u mnie dzisiaj 13t1d i myślałam że takie przygody już za mną
 
Miałam właśnie bliskie spotkanie z muszlą cały dzien mnie męczyło kurcze u mnie dzisiaj 13t1d i myślałam że takie przygody już za mną
Ja mam nową przypadłość- wrażliwość na zapachy wcześniej czułam,że nos mam zatkany teraz czuję wszystko aż za dobrze nawet ulubiony żel pod prysznic mi przeszkadza,płyn do podłogi nie wspominając o ludziach o ciekawym zapachu jakaś masakra od razu szarpie strach wyjść z domu
 
Witajcie kobietki! ;) daaaawno mnie nie było dużo się działo poza tym czasu ostatnio brak a jak zajrzę to troszkę poczytam! :D mam nadzieję że wszystko u Was dobrze jak również z Waszymi dzieciaczkami:tak::)
 
Ja mam nową przypadłość- wrażliwość na zapachy wcześniej czułam,że nos mam zatkany teraz czuję wszystko aż za dobrze nawet ulubiony żel pod prysznic mi przeszkadza,płyn do podłogi nie wspominając o ludziach o ciekawym zapachu jakaś masakra od razu szarpie strach wyjść z domu

Mam to samo , musiałam wszystkie zapachy z domu usunąć a moje ukochane perfumy pachną mi inaczej :D jak by nie były to one
 
reklama
No to witam w klubie leżenia i zdychania to już zaczyna na mnie działać dołująco do niczego sie nie nadaje
Dziewczyny ja też juz miałam dość. Wyprawienie dziewczyn do szkoły i przedszkola sprawiało że o 9 rano byłam zmęczona jak po całym ciężkim dniu wieczorem. A gdzie tu jeszcze obiad sprzątanie i egzystencja do wieczora. Teraz pije kawę i jest troche lepiej. Pogodziłam sie ze cisnienie spadlo mi na 96/46 i jakos muszę z tym żyć. Ale sa takie dni ze po prostu łóżko mnie woła i nie ma siły z tym walczyć. Godzina do 1,5 i jest o niebo lepiej. Z drugiej strony lepiej teraz o ile sie da odpoczywać bo potem nie wiadomo co bedzie [emoji64][emoji64][emoji64]
Witajcie nowe dziewczyny [emoji8]
 
Do góry