reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Dziękuję za pomoc [emoji8] jesteście niezastąpione.

Bylabym spokojniejsza gdybym miała pewność że już kiedyś to przechodziłam. Niestety nie jestem w stanie ustalić. Jutro rano wybiorę się do apteki.
 
reklama
@UKmama tak jak dziewczyny piszą musisz iść na kolejną wizytę i może faktycznie lepiej do innego gina. Kurczę szkoda że mieszkasz w UK bo w Polsce pewnie nie byli by problemu żeby pójść prywatnie do kogoś innego. Skoro tak wcześniej wyszedł Ci pozytywny test to raczej ciąża powinna być wg ostatniej @. Duza ta rozbieżność ale jak sprzęt do dupy to i takie rozbieżności mogą wyjść. Trzymaj się ciepło
Karolcia UKmama jest obecnie w Polsce.
 
Dziękuję Wam bardzo za wsparcie. Pójdę za tydzień do innego gina. Może faktycznie sprzęt do dupy a owu przesunięte. Ale małe szanse raczej
 
Zapisałam się 11.01 na prenatalne. [emoji6] słyszałyście o tym projekcie z unii na darmowe prenatalne przed 35 r.ż. ? Nie wiem czy to tylko na śląsku czy w innych województwach też. No to ja się załapałam. Trochę kasy w kieszeni. [emoji846]
Ja mam 18.01 ale ze względu na wiek łapię się na bezpłatne
 
reklama
Link do: TABELKA (po aktualizacji)


Aktualna tabelka. Tzn. trzeba będzie jeszcze zweryfikować kogo tu już dawno nie ma, bo jak pisałam to miałam wrażenie, że niektórych w ogole tu nie widziałam... No ale chwilowo jest :)

Świetnie że to ogarnęłas :)

Ja dzisiaj w nocy mało spałam, w pracy ciężko dzień, a po pracy wybrałam się na świąteczne zakupy, jak już szłam do kasy tak mi się zrobiło słabo, gorąco że myślałam że tam zaraz zemdleje..
Stwierdziłam że muszę zasłonić tempo bo nie pociągnie się tak dalej.
Więc serio podziwiam te przyszle mamy ktpre już mają dzieciaczki w domu - rety jak Wy to ogarniacie!!
 
Do góry