reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
gratulacje :-) :):-) :):-) :) dbaj o siebie i zaglądaj do nas.

@renisus fajniutki już brzuszek masz :)
No i faktycznie jesteś już bardzo daleko.

Co do tabelki to jestem tam i póki co dane aktualne. Jutro wizyta u lekarza
;)

@findmysky gratuluję serduszka [emoji3590][emoji3590]

Czy ktoś jeszcze jutro wizytuje? Ja mam na 8 rano wizytę. Niestety mój nie może iść ze mną, ale lekarka będzie mi nagrywać wszystko na USB to w domu będzie miał Ci oglądać :tak:

No i już zapomniałam co jeszcze napisać
Ja też mam jutro wizytę o 16 20 ale pewnie wejdę koło 18. Zaczynam się denerwować...
 
gratulacje :-) :):-) :):-) :) dbaj o siebie i zaglądaj do nas.

@renisus fajniutki już brzuszek masz :)
No i faktycznie jesteś już bardzo daleko.

Co do tabelki to jestem tam i póki co dane aktualne. Jutro wizyta u lekarza
;)

@findmysky gratuluję serduszka ❤️❤️

Czy ktoś jeszcze jutro wizytuje? Ja mam na 8 rano wizytę. Niestety mój nie może iść ze mną, ale lekarka będzie mi nagrywać wszystko na USB to w domu będzie miał Ci oglądać :tak:

No i już zapomniałam co jeszcze napisać
Ja jutro wizytuje ;) i juz nie moge sie doczekac ;)
 
Pazdziernika czy listopada? Idz jeszcze raz , moze olewczo podszedl do sprawy bo wiedzial ze ciazy nie bedzie prowadzic? Trzymam kciuki.
A nie źle mówi. Nie pamiętam kiedy. 23 października miałam pierwszy dzień OM a test wyszedł pozytywny 6 dni przed kolejna spodziewana więc w takim razie musiało być 15 listopada.
 
reklama
Tak października niestety.
Na pewno? Na forum 17 listopada napisałaś "wczoraj dowiedziałam się o ciąży". To byłaby jednak różnica. Fakt już powinno być więcej widać, ale jeśli sprzęt słaby to czasem serduszko widać później. No nic i tak trzeba czekać.
 
Do góry