reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hej ;) wczoraj trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem , zrobili badania i dzisiaj rano kolejne i nadal nie ma zarodka, według miesiączki to 6 tydz i 3 dzien, powiedzieli ze ciąża mogła przestać sie rozwijac albo jest młodsza :( czy któraś tak miała ? Albo do którego tyg ten zarodek powinien sie juz pojawić ? Strasznie sie martwię :(
A wiesz kiedy mogłaś mieć owulacji? Kiedy robilas test?
Kilka z nas tak miało ;) trzeba czekać
 
reklama
Hej ;) wczoraj trafiłam do szpitala z lekkim plamieniem , zrobili badania i dzisiaj rano kolejne i nadal nie ma zarodka, według miesiączki to 6 tydz i 3 dzien, powiedzieli ze ciąża mogła przestać sie rozwijac albo jest młodsza :( czy któraś tak miała ? Albo do którego tyg ten zarodek powinien sie juz pojawić ? Strasznie sie martwię :(

Jesli nie obserwujesz cyklu i nie wiesz kiedy mogłaś mieć owulację, to możliwe, roznie bywa. Robili Ci betę?
 
No wlasnie i tu jest problem bo powiedzieli mi ze zaraz dostane wypis, lekarz przy badaniu powiedział ze dostane jakies leki i do domu

Pozostaje wtedy albo zrobić badanie pojutrze na własną rękę, albo czekać na kolejne usg. Zrobisz drugą betę, zobaczysz przyrost, bedzie prawidłowy to będziesz miała mniej stresu.
 
Witam. Tydzień temu dowiedziałam się, że jestem w ciąży :) W tej chwili jestem w 6 tygodniu, termin u lekarza mam na 10.12, według moich obliczeń powinnam rodzić ok 24.07 ale zobaczymy jeszcze co powie lekarz. Na dodatek jest podejrzenie ciąży bliźniaczej (w szpitalu na usg były dwa pęcherzyki ale doktor mówiła, że jeden może się jeszcze wchłonąć)
 
reklama
Do góry