reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Kobieta w ciazy ma tez darmowe leki przez cala ciaze i rok po urodzeniu. No chyba ze cos sie zmienilo bo jeszcze karty nie dostalam. Plus dentysta i okulista w to wchodzi. Po poronieniu polski ginekolog powiedzial ze moge takie testy zrobic w klinice w londynie, albo uprosic rodzinnego o skierowanie. Do Londynu 3g jazdy, a rodzinnego nawet nie ma co prosic. Az z ciekawosci jutro w karcie popatrze na co mi krew pobierali bo niepamietam.
W północnej wszyscy mają darmowe leki. A o tego dentyste muszę się dopytać bo o ja o żadna kartę nie aplikowalam. A okulista by się przydał na pewno
 
reklama
W północnej wszyscy mają darmowe leki. A o tego dentyste muszę się dopytać bo o ja o żadna kartę nie aplikowalam. A okulista by się przydał na pewno
Wszyscy, wszyscy? Ale fajnie. Moja polozna wypelniala taki druczek na pierwszym spotkaniu, ja sie chyba tylko podpisalam. No ale jezeli macie leki za darmo, mozecie nie miec tych kart, chociaz popytac zawsze warto. Pamietam jak bylam w szoku, jak dali mi glukomierz za darmo, paski i igly. Myslalam ze tylko leki, a tu jednak nie.
 
Wszyscy, wszyscy? Ale fajnie. Moja polozna wypelniala taki druczek na pierwszym spotkaniu, ja sie chyba tylko podpisalam. No ale jezeli macie leki za darmo, mozecie nie miec tych kart, chociaz popytac zawsze warto. Pamietam jak bylam w szoku, jak dali mi glukomierz za darmo, paski i igly. Myslalam ze tylko leki, a tu jednak nie.
Wszyscy wszyscy. Mi dali teraz glukonetr i wszystko na ostatniej wizycie u diabetologa. Dziś odebrałam z apteki insulinę "na zaś". Muszę dopytać bo ja podpisywałam tyle tego że nawet nie zwracałam bardzie uwagi [emoji85]
 
Cześć [emoji6] przespałam dziś prawie cały dzień, masakra. I nawet zaczęło mnie mdlić, jedzenie mi śmierdzi. [emoji849]


Gadalam dziś z szefem. Kazał mi iść na zwolnienie kiedy tylko będę chciała. Mam się nie przemęczać i niczym nie przejmować.
Dowiedziałam się, że jego żona też jest w ciąży, termin na czerwiec. [emoji6]
 
Hej kochane ;( kurde powiem wam że ciężką noc przed nami ... Anna ładnie śpi ,ale ja mam koszmary znowu ... A do tego siedzę na WC a tutaj krew z nosa no kurde .... Pierwszy raz w życiu ;(
 
Witam wszystkie przyszłe mamy ja wlasnie jestem w 4 tyg.ciazy i termin mi wypada na 20 lipca.. troszke sie zaczynam obawiac bo niechce za bardzo przytyc a silowni ani fitnessu nie ma u mnie w okolicy.. Tez tak macie ze piersi zrobily wam sie ogromniaste i bolesne? Moze ktos mi powie jak dobrze zadbac o siebie w ciazy bo jestem zielona na ten temat... bardzo wam dziekuje
 
Cześć i czołem !
noc była taka sobie...Jestem już sama w domu i po wczorajszym hardkorze w domu związanym ze zdjęciami, zamierzam przeleżeć niemal cały dzień.
Co do szczepień na grypę w ciąży to również jestem sceptycznie nastawiona. Ale to po prostu strach bierze górę. Gdybym miała w domu dzieci w wieku przedszkolnym lub pracowałabym w szkole/przedszkolu itp. zapewne bym się zaszczepiła.

@PaniMietki współczuję osłabienia :/ ja też zmagam się z koszmarami. W ogóle odkąd jestem w ciąży, moje sny są bardziej wyraziste, realistyczne. Chyba nie za bardzo to lubię ...
 
reklama
Witajcie Dziewczyny :) ja się dziś dla odmiany wyspałam ale od rana już mdłości więc pewnie lekko nie będzie. Ja mam ogólnie bardzo mało snów. Albo ich nie pamiętam. W ciąży niewiele się zmienia w tej kwestii. Ale jak słyszę o Waszych złych snach to wolę nie mieć żadnych.

Miłego dnia! :)
 
Do góry