reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Witam nowe Mamuśki i gratuluję ciąży. Planowana czy nie trzeba się cieszyć bo dzieci to największy skarb.

Ja pojezdzilam na rowerku 15km jak na pierwsze posiedzenie to chyba dobry wynik
Cieszę się że go mam, nie zastygnę całkiem na tej kanapie hehe.

Ja też mam się chyba za dojrzałą mamuskę  w końcu za tydzień skończę 33 lata i mój strasz syn też ma już 9 lat na karku. A propos daty 7.7 to właśnie jego wydała na świat tego dnia :biggrin2:

Lece podawać obiadek, u nas żeberka z miodów keczupowo marynatą, sałatka z kapusty kiszonej i domowe frytki.
 
Hej dziewczyny. Dołączam się. Termin mam na 13 lipca :) To moja 3 ciąża :/ planowana ale nie do końca teraz... ale cóż wyskoczyło nam teraz to musimy się cieszyć z tego co jest :) Czuję tylko że nie będzie lekko. Syn w pierwszej klasie córka w przedszkolu, ja praca , dom i cała reszta na mojej głowie. Mąż 3 tygodnie w trasie, tydzień w domu. I tak trwać to będzie do kwietnia :(

Mam tak samo jak Ty. Syn w tej chwili w pierwszej klasie, córka w przedszkolu. Też planowaliśmy trzecie ale jeszcze nie teraz. Poradzimy sobie, zobaczysz :)
 
Oooo... widzę że nie jestem sama w takiej sytuacji :) no myślę,że poradzimy sobie. Baa chyba nawet musimy. W jakim wieku masz dzieci slodkatrojeczka ?
 
Witam:)
Z przyjemnością dołączam do grona mamusiek:) Termin wyznaczony na 07.07.2019. Będzie to nasz wyczekany pierwszy dzidziuś... 16.11 zobaczyliśmy pięknie bijące serduszko Mam pytanko, czy wszystkie macie taką schizę, czy aby wszystko na pewno w porządku? Ja do końca pierwszego trymestru chyba zwariuję... Od tygodnia nudności zniknęły i piersi nie bolą, a ja już w strachu. Ale mówię sobie, że nie ja pierwsza i nie ostatnia tak mam:) Pozdrawiam

Mam ten sam termin, też schizuję a to moja trzecia ciąża. Z tym, że ja mam ciągle mdłości i piersi bolą jak cholera... Serduszka jeszcze nie słyszałam, bo wizytę mam jutro. Ale czuję, że jest dobrze. Jedynie strasznie się boje, że to bliźniaki...
 
Mam ten sam termin, też schizuję a to moja trzecia ciąża. Z tym, że ja mam ciągle mdłości i piersi bolą jak cholera... Serduszka jeszcze nie słyszałam, bo wizytę mam jutro. Ale czuję, że jest dobrze. Jedynie strasznie się boje, że to bliźniaki...


Też się o to bałam że to bliźniaki :( ale na usg kamień spadł mi z serca :)
 
reklama
Do góry