reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Bardzo mi przykro, mam nadzieje, że to nie final. Jedz do szpitala jak masz mozliwosc.


Ja mam dzisiaj jakiegos strasznego dola. Caly czas mi sie chce plakac. W pierwszej ciazy tez tak mialam na poczatku. Te hormony to ogromna moc!!
 
koniec... poprostu nie dane jest mi narazie byc matką... mimo ze bardzo tego pragne.. nie mozna miec wszystkiego... teraz musze wziasc sie w garsc i zrobic wszytsko by dowiedziec sie dlaczego nie moge utrzymac ciazy :(

dzieewczynki jestescie cudowne bardzo wam za wszystko dziekuje i zycze wam wszystkiego co najlepsze bo kazda z osobna z was na to zasluguje. zycze wam spokojnych ciąż i szczesliwych rozwiązań. cieszcie się kazdym dniem [emoji173] bede tesknic [emoji173][emoji26]
 
Bardzo mi przykro, mam nadzieje, że to nie final. Jedz do szpitala jak masz mozliwosc.


Ja mam dzisiaj jakiegos strasznego dola. Caly czas mi sie chce plakac. W pierwszej ciazy tez tak mialam na poczatku. Te hormony to ogromna moc!!
w szpitalu mnie oleją.. nic sie nie da zrobic na takim etapie takze nie bede sie juz stresowac chce byc w domu sama w ciszy i spokoju
 
koniec... poprostu nie dane jest mi narazie byc matką... mimo ze bardzo tego pragne.. nie mozna miec wszystkiego... teraz musze wziasc sie w garsc i zrobic wszytsko by dowiedziec sie dlaczego nie moge utrzymac ciazy :(

dzieewczynki jestescie cudowne bardzo wam za wszystko dziekuje i zycze wam wszystkiego co najlepsze bo kazda z osobna z was na to zasluguje. zycze wam spokojnych ciąż i szczesliwych rozwiązań. cieszcie się kazdym dniem [emoji173] bede tesknic [emoji173][emoji26]
Kochana niewiem co napisać ... Niewiem czuje jakiś Stach i przerażenie ... Wkoncu napewno się uda musisz odpocząć i sobie wszystko poukładać ... Życzę ci jak najlepiej i napewno się uda [emoji7][emoji8] Jeżeli będziesz się czuła na siłach to wpadaj do nas na plotki ploteczki [emoji21][emoji9][emoji9]
 
w szpitalu mnie oleją.. nic sie nie da zrobic na takim etapie takze nie bede sie juz stresowac chce byc w domu sama w ciszy i spokoju
Rozumiem Cie. Kochana.. teraz jest zal ogromny, ale wierze, ze i Ty sie doczekasz! Koniecznie skonsultuj sie z lekarzem. Boze jak ja Ci szczerze wspolczuje.
 
no i kicha... duzo krwi i skrzepy bol brzucha.. takze finał...

Idź jutro na usg. Naprawdę. Uwierz mi krwawiłam bardzo mocno, dużo gęstej żywej krwi. Syn ma się świetnie. Może faktycznie miał miejsce czarny scenariusz, a może tylko krwiak się opróżnił. Sprawdź to koniecznie. Tak czy siak przytulam.
 
reklama
Idź jutro na usg. Naprawdę. Uwierz mi krwawiłam bardzo mocno, dużo gęstej żywej krwi. Syn ma się świetnie. Może faktycznie miał miejsce czarny scenariusz, a może tylko krwiak się opróżnił. Sprawdź to koniecznie. Tak czy siak przytulam.
przy krwiaku raczej nie ma bolu krzyza i brzucha :( ja czuje ze to koniec :( jutro pewnie obudze sie i piersi przestana bolec...
 
Do góry