reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja też mam dziś kiepski dzień. Chyba hormony szaleją bo nie mogę sama ze sobą dziś. Tylko o spaniu marzę. Zimno mi. Nie mogę się rozgrzać. Mąż dopiero wróci o 16 to wtedy przejmie opiekę nad córka. Miałam iść do sklepu ale nie dam rady bo słaba jestem. Ciągnie mnie brzuch. Oj to sobie ponarzekalam. Wybaczcie za ten pesymizm.
trzeba sobie pogderac wtedy lepiej sie robi na duszy :)
 
reklama
trzeba sobie pogderac wtedy lepiej sie robi na duszy :)
Masz rację. Pewnie popołudniu mąż będzie miał masakre ze mną. Aż mu współczuję. Chyba że mi nagle przejdzie ale raczej się nie zapowiada. Nie wiem skąd ten zjazd nagły. A Ty jak się masz? Znalazłaś sobie jakieś zajęcie?
 
Masz rację. Pewnie popołudniu mąż będzie miał masakre ze mną. Aż mu współczuję. Chyba że mi nagle przejdzie ale raczej się nie zapowiada. Nie wiem skąd ten zjazd nagły. A Ty jak się masz? Znalazłaś sobie jakieś zajęcie?
oj tam facwci zniosa wiele jezeli chodzi o kobiete w ciazy [emoji106][emoji6] wiem po swoim [emoji2][emoji173]

a ja w sumie bez zmian obchodze sie ze soba jak z jajem :) a trudno zorganizowac sobie jakies kreatywne zajecie na lezaco. narzeczony wroci to przyniesie mi papierkowa robote firmowa to sie zajme czyms ;)

plamienie wyglada inaczej jest bardzo brązowe i rozwodnione mam nadzieje zw tabletki dzialaja [emoji106][emoji6][emoji110]
 
oj tam facwci zniosa wiele jezeli chodzi o kobiete w ciazy [emoji106][emoji6] wiem po swoim [emoji2][emoji173]

a ja w sumie bez zmian obchodze sie ze soba jak z jajem :) a trudno zorganizowac sobie jakies kreatywne zajecie na lezaco. narzeczony wroci to przyniesie mi papierkowa robote firmowa to sie zajme czyms ;)

plamienie wyglada inaczej jest bardzo brązowe i rozwodnione mam nadzieje zw tabletki dzialaja [emoji106][emoji6][emoji110]
Trzymam kciuki za Was żeby było wszystko dobrze.

Mi się tak chce mandarynek a nie ma mi kto przynieść ;) sklep blisko ale zanim córkę ubiore i zapakuje do wózka...
 
Trzymam kciuki za Was żeby było wszystko dobrze.

Mi się tak chce mandarynek a nie ma mi kto przynieść ;) sklep blisko ale zanim córkę ubiore i zapakuje do wózka...
[emoji23][emoji23][emoji23] mandarynki no to ladne masz zachcianki [emoji1] ja tez mam nadzieje ze sytulacja sie unormuje z tym krwawieniem...
 
Nie martw się to nie zawsze nic złego gorzej jest jak się miało przez chwile objawy i nagle mijają jak ręką odjal
U mnie w pierwszej ciąży lekko bolały mnie piersi może 2 tyg i nagle minęło i zaraz było poronienie, w drugiej nic mi nie było od samego początku ciąża widmo i było ok no i w tej też mi nic nie jest i nie jest najlepiej.

Generalnie jest tak że lepiej mieć objawy bo to świadczy o wysokim poziomie hormonów choć brak objawów też nic nie przesądza bo można nie być wrażliwym na hormony tyle że mniej jest takich kobiet
O nie... [emoji17]
Mam nadzieje, że wieczorem piersi zabolą, bo wieczorem zawsze bolały najmocniej
 
Nie martw się to nie zawsze nic złego gorzej jest jak się miało przez chwile objawy i nagle mijają jak ręką odjal
U mnie w pierwszej ciąży lekko bolały mnie piersi może 2 tyg i nagle minęło i zaraz było poronienie, w drugiej nic mi nie było od samego początku ciąża widmo i było ok no i w tej też mi nic nie jest i nie jest najlepiej.

Generalnie jest tak że lepiej mieć objawy bo to świadczy o wysokim poziomie hormonów choć brak objawów też nic nie przesądza bo można nie być wrażliwym na hormony tyle że mniej jest takich kobiet

Hmmm, a ja w tygodniu 4 czułam się zdecydowanie gorzej niż teraz w 5. Ale wierzę, że jak tylko zacznie się 6, to da mi porządnie w kość. :D
 
reklama
Do góry