reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Bardzo mi przykro trzymaj się kochana i nie poddawaj, będzie dobrze , musi być mam nadzieje że jak najszybciej Wam się uda :tak:

Ja też zła strasznie boję się o siostrę i o siebie też:-( :(:-( :( Do tej pory ciążę przechodziłem bez problemów i teraz też niby ok ale jakoś taki strach mnie odleciał.
Chciałabym już mieć tego maluszka w ramionach.

Dobra nie smęce miłego dnia kochanie !
Bardzo dziękuję Kochana mam nadzieję że następnym razem mi się uda... ❤️❤️ Trzymam w dalszym ciągu kciuki za Twoja siostrę :tak:
 
Witajcie kobietki! Ja się żegnam z wątkiem lipcowych mam 2019 :sad:
Będę do Was zaglądać i pogadać . Co do dnia przyszła ta cholera @@@@:wściekła/y: nie ukrywam że jestem zla i to delikatnie mówiąc .. No nic dzisiaj dopytam się ginekolog oco chodzi . .
Mam nadzieję że w grudniu się uda to już będzie 5 cykl starań ehhh humor mam wisielczy :realmad:
Pozdrawiam Was wszystkie Udanego dnia!
Później napiszę co i jak po wizycie
bardzo szkoda.... trzymaj sie cieplo[emoji847]
 
Oh przykro mi. Mam nadzieję że następny się uda. A że tak spytam (nie musisz odpowiadać) robiliście już jakieś badania ty i partner?
Dziękuję Kochana również i Tobie ❤️ Nie no możesz pytać przecież to żaden problemu nas w jak najlepszym pozadeczku zaraz wyjaśnię w obszernym poście... :tak:
 
Powiem wam że pije tą kawę i humor mi wrócił [emoji16]aż mam ochotę już wyjąć choinkę i ja ubrać w bombki hahaha kuźwa nie wyrobie z tymi hormonami ...[emoji848][emoji848][emoji3][emoji3][emoji3]
mam tak samo jak ty [emoji23][emoji23] od rana bylam wsciekla chodzilam jak osa teraz jakos lepiej i tez bym cos porobila [emoji23]
 
Witajcie dziewczyny :) kurczę jest 10 a ja dopiero zjadłam śniadanie ale niestety przy Lili strasznie ciężko mi się zebrać


Ja się martwię jak dam sobie radę z 3 tym bardziej ze córka jest niepełnosprawna mocno i naprawdę jest z nią ciężko, raczej wezmę już chyba kogoś do pomocy. Kawę można 2 filiżanki dziennie spokojnie ;)


Wow ale mi narobiłas smaka ja z kolei lubie zimowa herbatkę z sokiem z malin i do tego plaster pomarańczy i kilka goździków od razu tak świątecznie się robi


Trzymam kciuki żeby w następnym cyklu się udało
Dziękuję moja droga oby się udało ❤️
 
U nas jest Lilla. :) A u Was to zdrobnienie od jakiego imienia? :)


Dziewczyny siedziałam wczoraj w pracy do późna. Podczytywalam Was kochane moje a tam ciągle to jedzonko i jedzonko... :D I efekt taki, że wróciłam z pracy i po 22:00 zrobiłam frytki + fetę z warzywami... Małego tego... Małżonek zgrzeszył razem ze mną... [emoji14] Fakt pycha. Ale już + 1,5 kg. :mad:
Dziś wciągnęłam kanapeczki, później naleśnika i spaghetti... Muszę założyć kłódkę na lodówkę... :laugh2:
Do mdłości i piersi dorzucam wilczy apetyt.
Co najciekawsze odrzuca mnie od herbaty! Na sam widok mi niedobrze a piłam baaardzo dużo. ;)

Zbieram się do fryzjera i do pracy. A wlaśnie włosy też się zmieniły, już nie są jak siano. Jakby je ktoś olejkiem nasmarował. 8-)
mi wypadają strasznie....
 
Tak, to moje pierwsze :) I taki mętlik w głowie...
Mam 29 lat i jeszcze jakiś czas temu wypowiedziałam prorocze slowa, że chcę urodzić przed trzydziestką :) a jestem z września, czyli sobie wygadałam :)
Zaczynam powoli odczuwać małe dolegliwości, jazda autem lub autobusem powoduje, ze czuję się jak na kacu :) i te bóle w dole brzucha, zwłaszcza wieczorem...
A chciałabym pracowac jak najdłuzej się da :)
bole mnie tez czasem jeszcze łapią wieczorami...
 
reklama
@Medeleine86 bardzo mi przykro:( i trzymam kciuki za grudzień. Będę o tobie pamiętać


U mnie beta tak jak myślałam słaba bardzo 42890 a 6.11 było 11costam
Teraz tylko czekać na krwawienie:(
oooo nieeee [emoji25][emoji25] mialam nadal nadzieje ze napiszesz ze wporzadku wszystko [emoji26] i co my tutaj bez ciebie poczniemy ;(
 
Do góry