reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Hmm co tu moge powiedzieć o sobie, mam na imię Honorata 24 lata staraliśmy sie z mężem 2 lata az w koncu mama poszła na deal z Panem Bogiem i dała nam radosc w tym wielkim smutku po jej odejściu, niestety jest tak ze w 15.11 dowiedzieliśmy sie o ciazy a 16.11 mama odeszła, ale jest dobrze dała nam sile by sie nie załamywać ;)
 
reklama
Misty29 ja od wczoraj leze, tak kiepsko to nie wiem czy sie kiedys czulam. Nawet moj stwierdzil ze jestem bledza od kredy dzisiaj.

Ennis, to lipa ze nie masz platnego na zwolnieniu. Wydaje mi sie ze powinnas mu powiedziec ze jestes w ciazy, w koncu w pubie nie jest latwa praca.

Ja jutro mam spotkanie z polozna a pozniej postaram.dostac sie do doktora po zwolnienie. Czy mi sie uda, zobaczymy.
 
Hmm co tu moge powiedzieć o sobie, mam na imię Honorata 24 lata staraliśmy sie z mężem 2 lata az w koncu mama poszła na deal z Panem Bogiem i dała nam radosc w tym wielkim smutku po jej odejściu, niestety jest tak ze w 15.11 dowiedzieliśmy sie o ciazy a 16.11 mama odeszła, ale jest dobrze dała nam sile by sie nie załamywać ;)
Bardzo mi przykro. Imponuje mi Twoje podejscie. Masz rację. Musisz być dzielna dla Maluszka.
 
Hmm co tu moge powiedzieć o sobie, mam na imię Honorata 24 lata staraliśmy sie z mężem 2 lata az w koncu mama poszła na deal z Panem Bogiem i dała nam radosc w tym wielkim smutku po jej odejściu, niestety jest tak ze w 15.11 dowiedzieliśmy sie o ciazy a 16.11 mama odeszła, ale jest dobrze dała nam sile by sie nie załamywać ;)
witaj :) GRATUJACE :) bardzo czesto jest tak ze ktos bliski robi miejsce następnym... bardzo mi przykro :( trzymaj sie cieplutko
 
Misty29 ja od wczoraj leze, tak kiepsko to nie wiem czy sie kiedys czulam. Nawet moj stwierdzil ze jestem bledza od kredy dzisiaj.

Ennis, to lipa ze nie masz platnego na zwolnieniu. Wydaje mi sie ze powinnas mu powiedziec ze jestes w ciazy, w koncu w pubie nie jest latwa praca.

Ja jutro mam spotkanie z polozna a pozniej postaram.dostac sie do doktora po zwolnienie. Czy mi sie uda, zobaczymy.
Biedna. To chyba czujesz się jeszcze gorzej ode mnie. Mam nadzieję że uda się dostać zwolnienie i będziesz mogła odpoczywać na całego.
 
Misty29 ja od wczoraj leze, tak kiepsko to nie wiem czy sie kiedys czulam. Nawet moj stwierdzil ze jestem bledza od kredy dzisiaj.

Ennis, to lipa ze nie masz platnego na zwolnieniu. Wydaje mi sie ze powinnas mu powiedziec ze jestes w ciazy, w koncu w pubie nie jest latwa praca.

Ja jutro mam spotkanie z polozna a pozniej postaram.dostac sie do doktora po zwolnienie. Czy mi sie uda, zobaczymy.
Powiedziałam w końcu. Cieszył się. A co do zwolnienia to ja się nie kfalifkuje na płatne bo za mało zarabiam. Ja pracuje tylko w weekendy bo reszta to uczelnia na której też pracuje tylko że to już inne państwo więc się nie liczy.

Ale może dostanę zasiłek od państwa muszę obczaić. A jak nie to damy radę. Dziecko ważniejsze niż praca
 
ja dzisiaj tez odpoczywam na maxa :) przeciez jest niedziela [emoji23][emoji23] przybylo mi w pasie cisną mnie spodnie...
 
Cześć. U mnie też dzisiaj dzień odpoczynku i straaasznie bolących piersi... W którym tygodniu one przestaną boleć? Teraz mi spać nie dają...
 
reklama
Do góry