reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

Ja zastanawiam sie nad koszulą od Mamaginekolog. Bardzo ładne i chwalone w internecie.

Na placki też ostatnio miałam smaka ale samej mi sie nie chce robic ;p

Katar doprowadza mnie do szału.

Ja do czasu usg prenatalnego na kazdej wizycie mialam usg dopochwowe. Ostatnio juz po prenatalnych miałam juz u gina usg przez powłoki ale tylko szybkie zmierzenia dziecka i tyle.
 
reklama
Hej, trochę mnie nie było [emoji6]

Od kilku dni czuję takie ciągnięcia w podbrzuszu, szczególnie po nocy, a w ciągu dnia ustępuje.
A dziś pojawił się ból podobny do okresowego, ale pojawia się i ustępuje po chwili, nie wiem czy to normalne. Zjadłam magnez i leżę.

Nie mialam dawno bólu okresowego ale dziś rano bolały mnie lędzwia. Może masz złą pozycję w nocy i stąd bóle?
 
Super już nie mogę się doczekać tego uczucia dzisiaj właśnie zastanawiałam się kiedy z synem poczułam i był to 5 Mc także jeszcze troszkę
Ja w pierwszej ciąży w 20 tygodniu. W drugiej kolo 15 -16 juz nie pamietam dokładnie. Teraz czuję gdzies od 2tyg moze troche dluzej ale na poczatku bylo leciutko i od czasu do czasu. Teraz nie jest mocno ale już bardziej czuć i częściej.
 
reklama
Do góry