reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Mi nawet nie mówili płci na pierwszych bo to się wszystko ma czas do 14tyg zmienić.
Za tydzień jadę na gender scan prywatnie :)
 
zielinka mnie ostatnio pomoglo mleko z czosnkiem ale nie szklanka tylko tak ze 2 litry :D 3 tygodnie mnie trzymało. katar, zapalenie tchawicy, potem kaszel a na konic zatoki gdyby nie ten czosnek to nie wiem czy bym antybiotyku nie potrzebowała. Jedyny minus to przy moim niskim cisnieniu w ciąży spałam albo ledwo kontaktowałam
 
@malina2312 przepraszam że pytam jeśli nie chcesz to nie odpowiadaj. Dawno wykryto u Ciebie chorobę? U siostry właśnie wykryto złośliwego raka nerki z przerzutami na węzły ,jest po usunięciu nerki i od poniedziałku zaczęła chemię A my jesteśmy przerażeni :(
2,5 roku temu zrobiłam rutynowe usg jamy brzusznej i okazało się, że jest jakiś guz. Po całej diagnostyce obrazowej typu tomograf, rezonans dalej nikt nie wiedział co to jest. Zdecydowałam że usunę dziada, bo mój tata w wieku 45 lat dowiedział się że ma guza na lewej nerce wielkości 13 cm . U mnie genetyka nie wyszła czyli nie bylam obciążona, a jednak też miałam takiego samego guza na tej samej nerce jak sie okazało po operacji. Z tym że mój miał 2 cm i żadnych przerzutów i nie był zaawansowany. Lekarz stwierdził że miałam wielkie szczęście, i że ktoś czuwa nademną. Objawów zero mialam, także to podstępny nowotwór. Usunięto mi całą nerke, bo lokalizacja nie pozwoliła na operacje oszczędzającą. Ale już ponad dwa lata i czuję się super. Tata niestety nie miał tyle szczęścia po niespełna 1.5 roku okazalo się że ma przerzuty na płuca. Tata przeżył 3 lata od kiedy dowiedział się że jest chory.
Słabego tak ważne jest żeby chorobę wykryć możliwie najszybciej. Ja chciałambym mieć jeszcze swój czas na ziemii i odchować dzieci.

Na pewno cały przebieg leczenia zależy od wyniku histpat. Życzę Twojej siostrze dużo zdrówka, niech pamięta żeby zawsze walczyć o swoje w sensie jak ją lekarz zbedzie, albo nie będzie czuła się pod jego opieką komfortowo to niech idzie do drugiego, który nie zlekceważy. Niestety j czasami miałam wrażenie że jestem kolejną sztuką. Jak coś to zapraszam na priv
 
reklama
zielinka mnie ostatnio pomoglo mleko z czosnkiem ale nie szklanka tylko tak ze 2 litry :D 3 tygodnie mnie trzymało. katar, zapalenie tchawicy, potem kaszel a na konic zatoki gdyby nie ten czosnek to nie wiem czy bym antybiotyku nie potrzebowała. Jedyny minus to przy moim niskim cisnieniu w ciąży spałam albo ledwo kontaktowałam
Na problemy z drogami oddechowymi absolutnie nie wolno mleka, bo ono powoduje wieksza produkcję śluzu i można tak charczec w nieskończoność. Czosnek tak, ale mleko powinno się w chorobie całkowicie wyeliminować.
 
Do góry