reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Nie mąż Polak ale my oby dwoje tu przyjechaliśmy jak mieliśmy 11/12 lat ;) wiec większe połowy swoich żyć tutaj jesteśmy ;) ja w Polsce mieszkałam w bloku a potem już w Irlandi Północnej na osiedlu. Wiec jak nadarzyła się okazja wyprowadzić na wieś to nawet się nie zastanawialiśmy, dla nas super - tylko jak się czegoś na zakupach zapomni to trzeba znów zapierdzielać do miasta
Oj to ciezko z zachciankami[emoji6] A pizze Wam dostarczaja? [emoji16]
Robiłyscie może test poczworny? Dziś poszłam Pobrali I kazali zanieść na pocztę [emoji23]bo to do Anglii idzie. Zapłaciłam 3 funty spoko. A teraz patrzę na ulotkę która mi dali że cena testu to 27 funtów i żeby postal order czy czeki wystawić tak i tak. W szpitalu słowem nie pisneli i teraz nie wiem czy to badanie będzie zrobione kuźwa czy nie...
Ja nie robilam, tylko podstawowe i to co oni sami mi dokladaja.
Nie lubię cię [emoji23] gdzie ja tu paprykaz dostanę jak nie ma polskich sklepów w okolicy a chłop oddał auto do servisu [emoji23]
Wyslac Ci paprykaz w paczce? [emoji41]
 
A ja dziś po nieprzespanej nocy, młoda miała gorączkę i tak przy niej siedziałam, że nad ranem zasnęłam i zaspałam do pracy ale po powrocie zafundowałam sobie 2 godzinna drzemkę. Jutro ostatni dzień do pracy i 2 tygodnie urlopu, jak mi się spodoba siedzenie w domu to na następnej wizycie u gina wezmę L4 ☺
 
Zaznacza odpowiedzi które chcesz cytować powinny się podswietlic na niebiesko i potem u góry po prawej masz strzałkę do cytowania. Powinno pisać ile odpowiedzi :)

A co do testu to jutro mam szkołę rodzenia to zapytam co prawda inny szpital ale ten sam rejon


No i mam, dzięki [emoji1]

U mnie nie ma strzałki, jest za to „multicytat”. Wlasnie to odkryłam. Dzięki [emoji16][emoji16]
 
Oj to ciezko z zachciankami[emoji6] A pizze Wam dostarczaja? [emoji16]Ja nie robilam, tylko podstawowe i to co oni sami mi dokladaja.Wyslac Ci paprykaz w paczce? [emoji41]

[emoji23] Nawet Dominos nie dowozi, a tak naprawdę to żaden take away [emoji28]

Ja dopiero w Piątek za tydzień idę na 12 week scan, a potem w środę 23 stycznia na jakieś tam ante-natal clinic wiec nie podpowiem bo nic nie wiem :D

Mój mąż pracuje w Polskich sklepach :D to i pasztet i paprykarz i wszystko co Polskie mam dostępne [emoji23] na dodatek teściowie co tydzień wysyłają towar z Polski z żywnością wiec mogę se wymyślić nawet faworki czy ptysie i przyjadą [emoji23] dobrze ze narazie nie tyje [emoji23]
 
reklama
Do góry