reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Ja też się dołączę do grona mamuś lipcowych. Wprawdzie bladziutka ta druga kreseczka, bardziej cień a nie kreska ale dokładnie taką samą miałam dwa lata temu z moją córeczką [emoji846] pierwsza ciąża poroniona, z córcią dużo leżałam na początku wiec i teraz się obawiam ale w przyszłym tygodniu pędzę na betę o ile mnie przez weekend nic nie zaskoczy.
Trzymam kciuki tez za Was [emoji8]
 
Ja też się dołączę do grona mamuś lipcowych. Wprawdzie bladziutka ta druga kreseczka, bardziej cień a nie kreska ale dokładnie taką samą miałam dwa lata temu z moją córeczką [emoji846] pierwsza ciąża poroniona, z córcią dużo leżałam na początku wiec i teraz się obawiam ale w przyszłym tygodniu pędzę na betę o ile mnie przez weekend nic nie zaskoczy.
Trzymam kciuki tez za Was [emoji8]
Gratulacje:)
 
Malinalove przykro mi, moze kolejny cykl zacznij z testami i oszczedajcie "zolnierzyki" na owulacje. Powodzenia i mam nadzieje ze jeszcza zdazysz byc wakacyjna mama.

Bloomka gratulacje! U nas tez podobobna sytuacja, z tym ze corcia.ma 4 lata. Ale reszta dokladnie tak samo.
Mi juz etap paniki sie zaczyna [emoji52] aby do konca.

Zaciazone, macie juz jakies objawy? Bo u mnie nic, no moze spiaca jestem bardziej. Dzisiaj to juz w ogole[emoji846]
 
Malinalove przykro mi, moze kolejny cykl zacznij z testami i oszczedajcie "zolnierzyki" na owulacje. Powodzenia i mam nadzieje ze jeszcza zdazysz byc wakacyjna mama.

Bloomka gratulacje! U nas tez podobobna sytuacja, z tym ze corcia.ma 4 lata. Ale reszta dokladnie tak samo.
Mi juz etap paniki sie zaczyna [emoji52] aby do konca.

Zaciazone, macie juz jakies objawy? Bo u mnie nic, no moze spiaca jestem bardziej. Dzisiaj to juz w ogole[emoji846]
A jaki test dobry? Bo tego w ogóle nie robilam.. Jak to jest?
 
@malinalove93 nie łam się, kolejnym razem na pewno się uda
@bloomka gratuluję
@renisus ja nie mam ale ja nigdy nie miałam żadnych, nie wiem co to są ciążowe objawy oprócz rosnącego brzucha pod koniec i puchnących stop które u mnie przypominały buty emu... Końcówka mojej ciąży przypadała na wakacje a urodziłam po więc teraz mam nadzieję na trochę lepszy obrót spraw bo jednak oby tylko przetrwać maj i czerwiec

Z moim nastawieniem dalej sinusoida tracę mleko i to trochę pogarsza mój stan bo chce dalej karmić a tu lipa
 
OnaZmijeczka, dziekuje. Jakosc mnie uspokoilas, niestety jakies skrzywienie psychiczne mam. Ogolnie poprzednia ciaza i porod to dla mnie trauma i dlugo minelo zanim zgodzilam sie na drugie dziecko.

Malinalove testy owulacyjne robisz jak ciazowe, pokazuja Ci kiedy masz owulacje i czy w ogole jest w danym cylku. Ale rzeczywiscie zaczelabym od wizytu u gina jezeli juz cos tam jest "do roboty". A co firmy, ja kupilam najtansze paski na ebayu. Napewno znajdziesz cos na allegro. A i 1 cykl to jeszcze nie jest zle, glowa do gory napewno szybko Wam sie uda [emoji4]
 
reklama
Do góry