reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe mamy 2019

reklama
Jestem po wizycie 6mm szczęście, bijące serduszko, termin dopiero zostanie wpisany po prenatalnych bo ciąży nie poprzedził okres, dziś postaram się ustalić termin badań, ma być w okolicach 10 stycznia, nadal chyba nie wierzę :D

Mam syna i córkę, początki z synem wspominam o wiele lepiej i wolałabym znów mieć chłopaka ale ta ciąża to taka niespodzianka więc obawiam się, że wszystko będzie na odwrót [emoji14] a chiński kalendarz u mnie się nie sprawdził ;)

@Misty29 ja miałam wrócić do pracy 6 marca, niezłe jaja, mnie w pracy nie ma już 3 lata i jeszcze kolejne dwa lata przede mną [emoji33][emoji33][emoji33]
 
Jestem po wizycie 6mm szczęście, bijące serduszko, termin dopiero zostanie wpisany po prenatalnych bo ciąży nie poprzedził okres, dziś postaram się ustalić termin badań, ma być w okolicach 10 stycznia, nadal chyba nie wierzę :D

Mam syna i córkę, początki z synem wspominam o wiele lepiej i wolałabym znów mieć chłopaka ale ta ciąża to taka niespodzianka więc obawiam się, że wszystko będzie na odwrót [emoji14] a chiński kalendarz u mnie się nie sprawdził ;)

@Misty29 ja miałam wrócić do pracy 6 marca, niezłe jaja, mnie w pracy nie ma już 3 lata i jeszcze kolejne dwa lata przede mną [emoji33][emoji33][emoji33]

Gratulacje!!
 
Witajcie, dziewczyny :)
Ostatnią @ miałam 17.10, 4 dni temu zrobiłam test dwie kreseczki, przedwczoraj powtórzyłam test.. to samo. Cieszę się niesamowicie..ale też bardzo boję ponieważ walczę z otyłością.. i w zasadzie juz sie oswajalam z mysla ze przez swoją wagę nie zajde w ciaze.. Jeszcze nie byłam u lekarza..bo tyle się naczytalam o otyłości w ciąży ze po prostu jestem przerażona :(
Witaj i gratuluję :-) myślę że waga nie powinnaś się tak bardzo przejmować. Zawsze możesz zaczerpnąć rady dietetyka. Wiem że wielu dietetyków ustala zbilansowana i zdrowa dietę dla kobiet w ciąży. Wiesz wtedy że twojemu dzieciątku nie zabraknie żadnych witamin. I oczywiście ruch. Sama do najszczuplejszych nie należę. I obiecuje sobie że będę spacerować w ciąży jak najwięcej:-)
 
Dziewczyny założyć zamknięty wątek to nie problem, ale myślę, że sensownie by było poczekać na wszystkie serduszka. Jak sądzicie? Później co jakiś czas trzeba przeglądać kto się udziela i czyta i usuwać osoby które BB opuściły, a dodawać ewentualnie nowe które będą dobijać na ten otwarty wątek pewnie do samych wakacji jeszcze.

Przeczucia co do płci nie mam, jest mi obojętne, byle zdrowe :) W ciąży z synem na początku obstawiałam dziewczynkę, jest chłop. A teraz to bez różnicy - będzie dziewczynka do pary to super, będzie chłopak tez fajnie - bracia będą mieli fajny kontakt i zabawy.
 
Jestem po wizycie 6mm szczęście, bijące serduszko, termin dopiero zostanie wpisany po prenatalnych bo ciąży nie poprzedził okres, dziś postaram się ustalić termin badań, ma być w okolicach 10 stycznia, nadal chyba nie wierzę :D

Mam syna i córkę, początki z synem wspominam o wiele lepiej i wolałabym znów mieć chłopaka ale ta ciąża to taka niespodzianka więc obawiam się, że wszystko będzie na odwrót [emoji14] a chiński kalendarz u mnie się nie sprawdził ;)

@Misty29 ja miałam wrócić do pracy 6 marca, niezłe jaja, mnie w pracy nie ma już 3 lata i jeszcze kolejne dwa lata przede mną [emoji33][emoji33][emoji33]
Gratuluję serduszka! No to jesteśmy w podobnej sytuacji. Trochę się boję tego powrotu do pracy "po latach".
 
Dziewczyny założyć zamknięty wątek to nie problem, ale myślę, że sensownie by było poczekać na wszystkie serduszka. Jak sądzicie? Później co jakiś czas trzeba przeglądać kto się udziela i czyta i usuwać osoby które BB opuściły, a dodawać ewentualnie nowe które będą dobijać na ten otwarty wątek pewnie do samych wakacji jeszcze.

Przeczucia co do płci nie mam, jest mi obojętne, byle zdrowe :) W ciąży z synem na początku obstawiałam dziewczynkę, jest chłop. A teraz to bez różnicy - będzie dziewczynka do pary to super, będzie chłopak tez fajnie - bracia będą mieli fajny kontakt i zabawy.
To jeszcze długo:-) o ile na mnie zaczekacie z tym zamkniętym forum bo ja mam wizytę dopiero 20.12 o 15:00:-)
 
Cześć. Mam już komplet badań. Wszystko dobrze, ale niepokoi mnie trochę wynik toksoplazmozy. Mam igM ujemne, a IgG dodatnie na poziomie 343 jednostki. Rozmawiałam z położną i mówiła, że to świadczy o przebytej toksoplazmozie w przeszłości, natomiast internista telefonicznie (podczas innej konsultacji) poinformował mnie, że wynik powinien ocenić ginekolog, bo może będą potrzebne nowe badania. Gdzieś przeczytałam, że wysokie IgG może świadczyć o niedawnym zakażeniu i należy sprawdzić awidność tych przeciwciał. Czy któraś z was miała podobne wyniki?
 
Ja mam dylemat czy pracować czy iść na zwolnienie. Oczywiście jeśli gin powie że potrzeba L4 to nie bede się zastanawiać muszę to przemyśleć chyba będę pracować póki się w mundur zmieszczę ;):D
 
reklama
Ja to bym poczekala az urodzimy, sama do pazdziernikowego watku doszlam pod sam koniec. Wiele dziewczyn bedzie tylko czytac i bac sie odezwac. Wiele dopiero jak urodzi sie odezwie itd. No ale jak wiekszosc uwaza.
 
Do góry